Reklama

Reklama

Twitch: Gwiazda internetu wraca po kilkumiesięcznej przerwie

​Natalia "Alinity" Mogollon to jedna z najbardziej znanych streamerek na świecie. Jej profile społecznościowe obserwowane są przez miliony użytkowników. W pierwszej połowie tego roku zniknęła z sieci. Teraz wszystko wskazuje na to, ze wróci. Powodem nieobecności były problemy natury formalnej.

"Alinity" budzi duże kontrowersje

Natalia Mogollon, znana w sieci pod pseudonimem "Alinity" należy do grona bardziej kontrowersyjnych streamerek. W kwietniu ubiegłego roku otrzymała zakaz streamowania od administracji Twitch.tv za "przypadkowe" pokazanie piersi. Wcześniej była oskarżona przez organizację zajmującą się walką ze znęcaniem nad zwierzętami. Chodziło o sytuację z 2019, kiedy Kanadyjka rzuciła swoim kotem podczas transmisji.

Tego typu traktowanie swojego domowego pupila zwróciło uwagę wielu tysięcy widzów, za co kobieta została mocno skrytykowana w sieci. Jest to szczególnie dziwne, gdyż zwierzęta od zawsze były jednym ze znaków rozpoznawczych 34-letniej gwiazdy Twitcha. Kobieta bardzo często opowiadała o swoim przywiązaniu do czworonogów.

Reklama

Kilka miesięcy temu kontrowersyjna streamerka zniknęła z sieci. To wydawało się być bardzo dziwnym ruchem, gdyż influencerka osiągała bardzo dobre wyniki na platformie Twitch.tv. Okazuje się, że powodem absencji Kanadyjki były problemy natury formalno-prawnej.

Gwiazda Twitcha wraca do aktywności

Bezpośrednim powodem wycofania się z internetu był brak otrzymania wizy do Stanów Zjednoczonych. Kobieta nagrywała bardzo często z Teksasu, gdzie spotykała się z innymi twórcami i przyjaciółmi. W czerwcu tego roku kobieta napisała kilka tweetów o tym, że nie może dalej streamować.

Wielotysięczna publika Kanadyjki bardzo zmartwiła się tamtymi treściami. Teraz "Alinity" ogłosiła powrót na Twitcha. Ma on dokonać się w ciągu najbliższych kilku tygodni. Fani streamerki oraz wielu twórców z wielkim entuzjazmem zareagowali na te wieści. Mogollon to postać, której zdecydowanie brakowało na scenie twórców internetowych.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy