Reklama

Twitch: Jedna z największych gwiazd zbanowana. Co było powodem?

Adin Ross jest bezsprzecznie jedną z największych gwiazd platformy Twitch.tv. Amerykański twórca internetowy potrafi zgromadzić na swoich transmisjach nawet kilkadziesiąt tysięcy widzów jednocześnie. Okazuje się, że jego kariera na chwilę po raz kolejny została wstrzymana. Influencer po raz siódmy został zbanowany.

Ross budzi wielkie kontrowersje

Ross jest jednym z najpopularniejszych influencerów w internecie. Główną jego platformą jest Twitch, ale inne media społecznościowe również ma bardzo aktywne. W serwisie należącym do Amazona mógł pochwalić się liczbą obserwujących na poziomie 7,2 miliona. Na Instagramie liczba ta jest nieco mniejsza, bo sięga już 4,8 mln. Nie zmienia to faktu, że Ross jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd internetowych w sieci.

Mężczyzna najwięcej czasu streamuje w kategorii "Rozmowy". Nie obca jest mu jednak również gra w "GTA V" czy "It Takes Two". Mężczyzna wielokrotnie budził różnego rodzaju kontrowersje. Twitch dostrzegał to i kilkukrotnie banował konto Rossa. Dokładniej w jego karierze doszło do sześciu takich zakazów ze strony serwisu. Teraz po raz siódmy Ross został tymczasowo zbanowany. Powody tej kary wydają się nie być do końca jasne.

Reklama

Siódmy ban Adina Rossa

Kara dla amerykańskiego twórcy internetowego została potwierdzona oficjalnie w piątek. Nie został ujawniony konkretny powód takiej decyzji ze strony Twitcha. Spekuluje się jednak, że takowym mogło być zajście z jednym z ochroniarzy, w wyniku którego doznał złamania ręki podczas jednej z transmisji.

Platforma należąca do Amazona bardzo mocno dba o to, by jakakolwiek brutalność nie pojawiła się na tej witrynie. Dlatego też na przykład pojawienie się krwi może skutkować karą. Dlatego też spekulacje o tym, że złamanie ręki może być powodem bana wydają się być bardzo sensowne i logiczne. Jak na razie nie wiadomo, jak długo potrwa kara Amerykanina. Wszystko jednak wskazuje na to, że nie będzie ona dłuższa niż 30 dni, a prawdopodobnie zakończy się już po tygodniu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy