Reklama

Reklama

​Twitch. Kolejna absurdalna sytuacja z udziałem streamerki i... nieznajomego

Na platformie streamerskiej Twitch.tv potrafią się dziać naprawdę nieprzewidywalne rzeczy. Z ostatnią niecodzienną sytuacją mieliśmy miejsce w przypadku jednej z ostatnich transmisji prowadzonej przez twórczynię o pseudonimie "ibabyrainbow".

"ibabyrainbow" to znana w środowisku streamerskim persona, o czym poświadczają same statystyki i liczby. Internetowa celebrytka zgromadziła na swoim kanale w serwisie Twitch ponad 630 tys. obserwujących, a każda z jej transmisji przyciąga średnio blisko 2 tys. widzów oglądających poczynania kobiety.

Streamerka najchętniej nadaje w kategoriach "Rozmowy" oraz "Baseny, jacuzzi, plaże". To właśnie tego typu treści wypełniają lwią część kanału, który już od kilku lat prowadzi "ibabyrainbow".

Reklama

Ostatnia transmisja realizowana przez opisywaną w tym materiale celebrytkę spotkała się z dosyć nietypową nawet jak na standardy platformy Twitch.tv sytuacją. Ta rozegrała się w jednym z okolicznych supermarketów. "ibabyrainbow" kończyła właśnie robić zakupy przy kasie samoobsługowej. Nagle za jej plecami znalazł się nieznajomy mężczyzna, który zaczął... fotografować kobietę od tyłu.

Całe zajście zarejestrowane zostało przez kamerę, z której prowadzony był stream. Bardziej problematyczną kwestią było to, że celebrytka zupełnie nie zdawała sobie sprawy z tego, że jest w obiektywie zupełnie obcego mężczyzny.

"ibabyrainbow" dowiedziała się o tym dopiero w momencie, gdy widzowie zgromadzeni na transmisji zaczęli obsypywać czat wiadomościami z informacją o tym nieco dziwnym zajściu. Klip obejrzany został przez ponad 100 tys. osób. Finalnie w internecie zawędrował do naprawdę wielu zakątków.

W niemal każdym komentarzu można było wyczytać jednoczesne przerażenie, jak i krytykę wobec zachowania uskutecznianego przez tajemniczego nieznajomego. Sytuacja ta demonstruje, że transmisje na żywo zawsze niosą ze sobą dużą dawkę nieprzewidywalności...

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy