Reklama

Reklama

Twitch: Kolejny ban dla kontrowersyjnej streamerki

​Na platformie streamerskiej Twitch.tv dzieje się bardzo wiele dziwnych zdarzeń. Już dawno przestał być to serwis do streamowania gier. Teraz na Twitchu można spotkać pełen lifestyle. Jedna ze streamerek 1 listopada przekroczyła granice regulaminu.

Twitch jest pełen kontrowersji

Kontrowersje związane z treściami zawartymi na platformie Twitch.tv są głośne od kilku dobrych lat. Głównym powodem jest brak reakcji na treści zabarwione erotyką, dostarczane przez popularne streamerki, oglądane przez dziesiątki tysięcy widzów jednocześnie na swoich transmisjach.

Na Twitchu można znaleźć wiele innych kobiet, które w bardzo sposób prowadzą swoje transmisje. Budzi to niejednokrotnie duży sprzeciw wśród innych twórców. Często za znacznie bardziej błahe kwestie otrzymują oni blokady na transmitowanie, a kobiety te unikają tego typu konsekwencji.

Reklama

Oczywiście, zdarza się, że nawet kilkukrotnie poszczególna streamerka zostaje zbanowana. Lecz fakt iż jest "recydywistką" nie wpływa znacząca na długość kar i po powrocie może na nowo prowadzić swoją kontrowersyjną działalność. Dlatego też pobłażliwość Twitcha jest często krytykowana. Teraz jednak doszło do sytuacji, w której administracja zadziałała bardzo szybko. Jedna ze streamerek została zbanowana za... seksualny content. Kobieta znana pod pseudonimem "Raquel Lily" zrobiła coś, czego nikt się nie mógł spodziewać.

Kobieta zbanowana za... siadanie na cieście

"Lily Raquel" znana jest na Twitchu od 2016 roku. To właśnie wtedy zaczęła przygodę ze streamowaniem. Influencerka wielokrotnie budziła kontrowersje treściami, jakie przedstawia na platformie należącej do Amazona. 1 listopada na Twitch.tv doszło do sytuacji, której nikt nie mógł się spodziewać. Jeden z widzów obchodził urodziny. Z tego powodu kobieta przygotowała babeczkę i śpiewała "Happy Birthday" dla swojego fana.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż kobieta... usiadła kilkukrotnie na babeczce. Twitch uznał, że jest to jednoznacznie seksualne zachowanie i zbanował kobietę na trzy dni. Choć oficjalnie powód nie został podany, z całą pewnością możemy stwierdzić, że to postępowanie było przyczyną krótkiej blokady konta.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy