Reklama

Reklama

​Twitch. Kontrowersyjna celebrytka mocno uderza w Pokimane. O co poszło?

Na kobiecej scenie streamingowej zawrzało. Corinna "pouty girl" Kopf publicznie odniosła się do Imane Anys, czyli popularnej Pokimane. W tle skandal związany z promowaniem hazardu na platformie Twitch.tv.

Hazard na Twitchu to zjawisko coraz częściej komentowane

Ostatnie tygodnie w branży streamingu spełzły na obszernych dyskusjach dotyczących promowania hazardu podczas transmisji na żywo. Temat ten powraca niczym bumerang i ochoczo komentowany jest przez największe internetowe gwiazdy.

Aspekt promowania hazardu budzi sporo kontrowersji. Związane jest to przede wszystkim z faktem, że Twitcha ogląda bardzo duża populacja nieletnich, na których takie treści mogą działać demoralizująca i zachęcająco jeśli chodzi o wszelkie aktywności hazardowe.

Kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych popularna streamerka Pokimane stwierdziła, iż Twitch powinien permanentnie ukrócić praktyki związanie z promowaniem hazardu. Dosłownie chwilę później pojawiło się oficjalne oświadczenie platformy należącej do Amazona.

Reklama

Z komunikatu dowiedzieliśmy się, że wiele serwisów hazardowych, na których dostępne są wirtualne automaty do gier, ruletka, gra w kości i wszelkiego rodzaju jackpoty nie będą miały możliwości promowania się w serwisie Twitch.tv.

Corinna Kopf krytykuje Pokimane i zarzuca jej hipokryzję

Równolegle w sieci zaistniał zgrzyt między Corinną Kopf a Pokimane. Ta pierwsza celebrytka zasłynęła przede wszystkim ze swojej dużej aktywności w serwisie OnlyFans. Swego czasu gwiazda przyznała, że zarobiła na tej platformie ponad 4 mln dolarów.

Teraz w obliczu szerokich dyskusji o hazardzie Kopf "odkopała" stare transmisje prowadzone przez Pokimane i upubliczniła ich fragmenty w postaci zrzutów ekranu w swoich mediach społecznościowych.

Na zdjęciach widać, że na jednym z monitorów Pokimane uczestniczy w rozgrywce, która silnie przypomina licznie występujące aktualnie gry hazardowe na Twitchu. Corinna Kopf w ten sposób postanowiła wskazać na hipokryzję Kanadyjki o marokańskich korzeniach.

Nie ma jednak stuprocentowej gwarancji, że obrazki przedstawione na zrzutach ekranu faktycznie poświadczają, iż Pokimane uczestniczyła w promowaniu hazardu.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy