Reklama

Reklama

​Twitch. Kontrowersyjna gwiazda serwisu zablokowana. Co było powodem?

Słynna streamerka działająca na Twitchu pod pseudonimem "Meowko" po raz kolejny została zawieszona przez administrację. Japońska celebrytka jawnie nie zgodziła się z tym wyrokiem i wyraziła swój bunt w mediach społecznościowych.

O "Meowko" słyszymy bardzo regularnie. Kanał influencerki rozwija się na przestrzeni miesięcy bardzo prężnie. W obecnym momencie posiada ona ponad 300 tys. obserwujących ją osób na streamerskiej platformie, której właścicielem jest Amazon.

Niestety Japonka jest na bakier z wątpliwym jeśli chodzi o transparentność i jasność regulaminem serwisu Twitch. Co kilka miesięcy celebrytka otrzymuje kolejne banicje. Kilkukrotnie zdarzało się już, że jej konto blokowane było przez... nadmierne eksponowanie nagości.

Reklama

Za każdym razem "Meowko" nie zgadzała się z decyzją administracji portalu. Nie inaczej było również tym razem. 23 sierpnia kanał jednej z popularniejszych kobiet na Twitchu został zablokowany. Japońska celebrytka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała o tym incydencie i przy okazji opisała sytuację z jej perspektywy.

Według gwiazdy blokada konta związana była z tym, że wiele złośliwych osób zgłosiło jej kanał za rzekome złamanie regulaminu serwisu. "Meowko" zadeklarowała na Twitterze, że nie stanęła w sprzeczności z żadnym z przepisów obowiązujących na Twitchu.

Jak jednak dodała, blokada konta nie potrwa długo i już za moment po raz kolejny wszyscy fani będą mogli uczestniczyć w jej transmisjach na żywo.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Meowko | twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy