Reklama

Reklama

​Twitch.tv: Pokimane opowiedziała o nieprzyjemnym zdarzeniu z Korei. Powodem nieodpowiedni strój?

Imane "Pokimane" Anys kojarzy chyba każdy, kto aktywnie uczestniczy w życiu Twitcha. W ostatnim czasie gwiazda streamingu nadaje w nieco innej scenerii. Kanadyjka wraz z przyjaciółmi wybrała się w podróż do Korei Południowej. Ze swoimi widzami podzieliła się jedną, nietypową historią, która przytrafiła jej się właśnie w tamtym zakątku świata.

"Pokimane" urosła w ostatnim czasie do rangi jednej z największych gwiazd Twitcha. 26-latka godnie konkuruje z Kaitlyn "Amouranth" Siragusą o miano najpopularniejszej kobiety w branży streamingu. W ostatnim czasie Kanadyjka o marokańskich korzeniach przeforsowała magiczną barierę 9 milionów obserwujących w serwisie Twitch.tv, co jest imponującym wynikiem.

Reklama

Większość fanów "Pokimane" kojarzy ją nadającą z domu, nierzadko grającą w przeróżne gry bądź ochoczo wdającą się w dyskusje i pogawędki ze swoimi widzami. W ostatnich kilku dniach celebrytka zmieniła nieco scenerię swoich streamów. Zarówno na Twitchu, jak i w mediach społecznościowych Kanadyjka transmituje i publikuje materiały z Korei Południowej, gdzie wraz z przyjaciółmi wybrała się w daleką podróż.

Pokimane spotyka się z nietypową sytuacją w Korei Południowej

Jedna z ostatnich transmisji przyniosła nieoczekiwaną sytuację, którą postanowiła podzielić się sama bohaterka tego materiału. Podczas przechadzki po sklepie spożywczym "Pokimane" zwróciła na siebie uwagę ze strony starszej kobiety.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że rzeczona nieznajoma rzuciła "złowrogie" spojrzenie na celebrytkę, wskazując przy tym na okolice jej odkrytego brzucha.

Fani celebrytki jasno zasygnalizowali, że ta zmierzyła się najprawdopodobniej ze zgoła odmienną kulturą, przyzwyczajeniami, ubiorem i sposobem zachowania.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy