Reklama

Twitch otrzymał istotną funkcję. Serwis znacząco ułatwia życie twórcom

Na Twitchu nadeszła kolejna rewolucja. Najpopularniejszy serwis streamerski otrzymał możliwość przekształcania klipów pochodzących z transmisji bezpośrednio na pionowe filmy do udostępniania m.in. na TikToku i YouTube Shorts.

Twitch to potężna platforma, która pozwala tysiącom twórców na wybicie się w sieci. Ci jednak, by stale zwiększać swoje zasięgi, sięgają po rozmaite media społecznościowe, które przy odpowiednim wykorzystaniu pozwalają im na zdobycie jeszcze większej popularności.

Teraz właściciele Twitcha zdecydowali się wdrożyć kolejną istotną funkcję. Dzięki nowemu edytorowi wideo, klipy pochodzące z transmisji na żywo można zamieniać na wertykalne filmy, które następnie w banalny sposób możemy udostępnić np. na TikToku czy zyskującym na popularności w ostatnim czasie YouTube Shorts.

Jak zamieniać klipy Twitcha na filmy tworzone pod TikToka lub YouTube Shorts?

Reklama

Krótki filmowy poradnik związany z konwertowaniem klipów wideo umieszczony został w oficjalnych mediach społecznościowych Twitcha. By dowolnie konfigurować nasze klipy, musimy przejść do Panelu twórcy. Następnie po lewej stronie wybieramy z zakładki Zawartość sekcję Klipy. W dalszej kolejności wystarczy wybrać konkretny klip, po czym wcisnąć "Edytuj i udostępnij klip".

Edytor klipów pozwala na konfigurowanie układu formatu wideo (można np. podzielić klip na widok z kilku kamer bądź ustawić tryb pełnoekranowy. Zakończenie edycji pozwoli na renderowanie nowo stworzonego klipu, który będzie można pobrać, by udostępnić go np. w naszych mediach społecznościowych.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Twitch | TikTok
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy