Reklama

Reklama

Twitch.tv: Amouranth radzi jak odnieść sukces w internecie

Przygoda Kaitlyn "Amouranth" Siragusy z portalem OnlyFans dobiega powoli końca. Z tego tytułu kontrowersyjna celebrytka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wiedzą, która może im pomóc w osiągnięciu dużego, komercyjnego sukcesu w sieci.

28-latka swoje biznesowe imperium budowała poprzez wiele różnych ścieżek, ale nie da się ukryć, że to właśnie OnlyFans był przodującym czynnikiem zapewniającym jej ogromny dochód. To w tym miejscu influencerka potrafiła zarobić 1,5 mln dol. miesięcznie.

Zdarzały się nawet okresy i sytuacje, że na jednym filmie Siragusa osiągała przychód przekraczający 200 tys. dolarów. To w połączeniu z innymi inwestycjami w postaci m.in. stacji paliw, kupna akcji firm Activision Blizzard, Amazon czy Visa pozwoliło jej zbić prawdziwą fortunę.

Reklama

W związku z faktem, iż "Amouranth" myśli o przejściu na emeryturę ze swojej prężnie działającej aktywności internetowej, kontrowersyjna osobistość podała szereg rad i wskazówek dla wszystkich tych, którzy pragną osiągnąć sukces w sieci.

Na swoim profilu w serwisie Twitter Amerykanka pokusiła się nawet o zawarcie analogii do gier wideo.

Następny aspekt, który poruszony został przez gwiazdę Twitcha to czas. Według niej jest on nieodnawialny i znacznie cenniejszy niż pieniądze.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy