Reklama

Reklama

Twitch.tv: Gwiazda filmów dla dorosłych będzie miała problemy po wypadku

Kilka dni temu w San Diego zakończył się TwitchCon - konwent organizowany przez Twitch.tv, na którym spotkali się czołowi twórcy z całego świata. Podczas jednej z atrakcji ucierpiała znana streamerka i gwiazda produkcji dla dorosłych. Konsekwencje zdarzenia może odczuwać do końca życia.

Fatalny skok do basenu w San Diego

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że streamerka Twitch oraz gwiazda produkcji dla dorosłych - Adriana Chechik uległa poważnemu wypadkowi. Podczas imprezy TwitchCon w San Diego kobieta wskoczyła do basenu wypełnionego piankowymi elementami. Okazało się jednak, że warstwa tych gąbek była zdecydowanie zbyt cienka.

Reklama

W efekcie feralnego skoku, influencerka wylądowała na twardej nawierzchni i bardzo poważnie uszkodziła kręgosłup w dwóch miejscach i musiała przejść natychmiastową operację w szpitalu. Wspomniany zabieg trwał aż pięć i pół godziny.

Niektóre kości zostały całkowicie zmiażdżone oraz uszkodzone zostały nerwy w pęcherzu. Wiele wskazuje na to, że konsekwencje tego zdarzenia kobieta będzie odczuwała do końca życia. O jakich dokładnie konsekwencjach mowa?

Co dalej?

Kobieta boi się, że będzie miała problemy z oddawaniem moczu. Jest to konsekwencja uszkodzenia nerwu przy pęcherzu. Ponadto Chechik wspomina, że prawdopodobnie nie będzie mogła wykonywać "kobiecego wytrysku" w swoich nagraniach dla dorosłych. Warto jednak dodać, że nie była to jedyna taka wpadka na tegorocznej imprezie w San Diego.

Oprócz Chechik także inni streamerzy twierdzili, że atrakcje na TwitchCon są źle zabezpieczone i po prostu niebezpieczne dla ich użytkowników. Problem w tym, że przed wzięciem udziału, podpisali oni zgodę na to, że biorą na siebie odpowiedzialność za ewentualne wypadki. Dlatego też ewentualne pozwy sądowe mogą być bardzo trudne do wygrania przez poszkodowanych.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy