Reklama

Reklama

Twitch.tv: Gwiazda internetu z kolejnym banem w tym roku

​Lisa Vannatta, znana w sieci pod pseudonimem "STPeach" po raz kolejny ma problemy natury regulaminowej z platformą Twitch.tv. Kanadyjka już po raz drugi w tym roku otrzymała bana. Powód może nieco dziwić wielu użytkowników tego serwisu. Amazon jak na razie nie skomentował tej sprawy.

"STPeach" to jedna z najbardziej znanych, a jednocześnie kontrowersyjnych streamerek na platformie Twitch.tv. Kobieta niejednokrotnie szokowała swoim ubiorem podczas transmisji w serwisie, gdzie konto mogą założyć już trzynastoletnie dzieci. Wielokrotnie zderzało się to z głosami sprzeciwu ze strony innych twórców, a także użytkowników.

Nie zmienia to jednak faktu, że Kanadyjka osiągnęła wręcz kolosalną popularność na portalu należącym do Amazon. Na samym Instagramie obserwuje ją niemal dwa miliony użytkowników.

Reklama

Pod każdym z postów zbiera mnóstwo reakcji. Teraz jednak zasięgi kobiety bardzo mocno ulegną degradacji. Mieszkanka Kanady przez pewien czas nie będzie mogła streamować na Twitchu. Jaki jest powód zaprzestania działalności?

Oczywiście przerwa od Twitcha nie wynika od dobrowolnej decyzji. Influencerka otrzymała drugiego już w tym miesiącu bana. Kobieta tworząca tak bardzo kontrowersyjny content z pewnością zakładała, że jeszcze niejednokrotnie utraci możliwość działalności na Twitchu. W marcu powodem zakazu był cosplay, w jaki kobieta była ubrana podczas charytatywnego streama.

Wszystko wskazuje na to, że historia się powtórzyła. Aktualna kara miałaby być nałożona pod powodem "ożywienia" postaci Raven z "Młodych Tytanów". Jak na razie nie wiadomo, czy jest to efekt błędu, czy zamierzone działanie Twitcha. Faktem jest, że kanadyjska streamerka nie może aktualnie wykonywać swojej pracy i nic nie wskazuje na to, by Twitch miał przeprosić za zaistniałą sytuację.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy