Reklama

Reklama

Twitch.tv: Gwiazda ujawniła propozycję finansową od High League

​Rynek polskich freakfightów rozwija się coraz mocniej i co za tym idzie, kolejni influencerzy otrzymują intratne propozycje walk. Okazuje się, że kolejnym z twórców w klatce miał być Dominik "Mokry Suchar" Stokłosa. Ujawnił on propozycję, jaką otrzymał od High League.

Majkut jest od kilku lat największym polskim streamerem na polskim Twitch.tv. "Xayoo" założył grupę streamerów pod nazwą "Xayoo Industries" ta paczka znajomych wspólnie podejmuje się różnych inicjatyw. Część z nich, jak "Popo" czy "Japczan" wystąpili już na galach freakfightowych. Majkut bardzo długo wzbraniał się przed tego typu decyzją.

Były profesjonalny gracz League of Legends zadebiutował w klatce na gali FAME 14. Jego przeciwnikiem był Sergiusz "Nitro" Górski, który przegrał poprzednią walkę. Pojedynek ten był zapowiadany jako pojedynek dwóch największych polskich streamerów na platformach Twitch i YouTube.

Reklama

Wielu twierdziło, że ta walka była jedną z bardziej opłacanych w historii polskich freakfightów. Dokładne zarobku obu influencerów nie są jasne, ale teraz jeden z kolegów "Xayoo" - Dominik "Mokry Suchar" Stokłosa otrzymał propozycję walki od federacji High League. Upublicznił także jej szczegóły.

Zawodnik miał mieć zagwarantowane 120 tysięcy złotych podstawy za samo wyjście do oktagonu. Oprócz tego, za każde sprzedane PPV z dedykowanego reflinka, Stokłosa miał otrzymać 4,5 zł brutto. Śmiało można zakładać, że byłoby to kolejne kilkadziesiąt tysięcy złotych. Propozycja była zatem dość wysoka. "Suchar" jednak przyznał, że nie zamierza akceptować tej oferty.

Głównym powodem jest fakt, iż z nikim nie toczy żadnego realnego konfliktu. Szczegóły finansowe jednak należy brać z lekkim przymrużeniem oka, gdyż panowie z "Xayoo Industries" lubią sobie czasami robić żarty na streamach. Jednak informacja ta wydaje się być prawdziwa.

Najlepsze tematy

Reklama