Reklama

Reklama

​Twitch.tv. TheDanDangler otrzymała siódmego bana w swojej karierze

Streamerka działająca na Twitchu pod pseudonimem "TheDanDangler" ewidentnie nie ma dobrej passy. Internetowa celebrytka otrzymała swoją siódmą w przeciągu całej kariery blokadę konta.

"TheDanDangler" to rozpoznawalna w streamingu osobowość. Kobieta z sukcesem rozwija swój kanał na Twitchu od 2019 roku. Od tej pory udało jej się zgromadzić już ponad 400 tys. obserwujących. Jej transmisje również przyciągają całkiem sporą rzeszę, bowiem średnio uczestniczy na nich blisko 3 tys. widzów.

Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że 22-latka ma mocno na pieńku z serwisem przynależącym do Amazona. Podczas trzyletniej działalności "TheDanDangler" została zbanowana już... rekordowe siedem razy. Większość nałożonych na nią banicji miała miejscu w przeciągu ostatnich 14 miesięcy jej aktywności, a ostatnia blokada nastąpiła wczoraj.

Reklama

Niestety jak to zwykle bywa na Twitchu, powody takiego stanu rzeczy nie są do końca znane. Wśród fanów pojawiły się sugestie, że streamerka mogła pokazać po prostu "za dużo" podczas jednej z transmisji prowadzonej z dużego wydarzenia, w którym brała udział.

W przeszłości wielokrotnie już skąpy ubiór był bezpośrednim powodem, który przyczyniał się do blokady konta wielu streamerek. Warto również dodać, że przedostatnia, szósta banicja "TheDanDangler", która miała miejsce we wrześniu bieżącego roku, nastąpiła z powodu nadawania w bikini i tym samym nadmiernego eksponowania ciała.

Zdarzało się także, że 22-latka nie zgadzała się z decyzjami administracji Twitcha. Amerykanka wyrażała bunt i wchodziła poniekąd na wojenną ścieżkę z serwisem. Wiele wskazuje na to, że "TheDanDangler" również nie zgadza się z ostatnią karą, jaka ją spotkała.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy