Reklama

Reklama

​Twitch.tv z nowym rekordem niemal 3,5 mln oglądających

Blisko pół roku musieliśmy czekać, by doświadczyć tego historycznego wydarzenia. Hiszpański twórca nadający w internecie jako "Ibai" ustanowił wraz ze swoją transmisją na żywo nowy rekord platformy Twitch.tv.

Ibai Llanos już od blisko ośmiu lat powiązany jest z branżą streamingu, jak również ze światem sportu elektronicznego. Najpopularniejszy hiszpańskojęzyczny influencer prężnie akcentuje swoją obecność w internecie w wielu płaszczyznach. Według Forbesa "Ibai" uznany został za jedną z najbardziej wpływowych osobistości w Hiszpanii.

27-latek posiada sporo znajomości w branży, które skrzętnie wykorzystuje do realizacji wielu przedsięwzięć. W ubiegłym roku Ibai wraz z piłkarzem Gerardem Pique zorganizowali pierwsze w historii zawody w podbijaniu balona - "Balloon World Cup". Z kolei na początku roku bieżącego we wspólnej kolaboracji weszli na profesjonalną scenę gry Valorant jako organizacja esportowa KOI.

Reklama

Ibai bije rekord Twitcha

Jedna z ostatnich - weekendowa transmisja Hiszpana okazała się być tą historyczną jeśli chodzi o serwis streamerski Twitch.tv. Popularny influencer zorganizował swoją własną galę bokserską, która jak się okazało, przyciągnęła prawdziwe tłumy.

Już przed pierwszą zaplanowaną walką licznik widzów zatrzymał się na zawrotnej liczbie blisko 2,5 mln oglądających. Późniejsze pojedynki pozwoliły już kompletnie rozbić bank i z wynikiem 3,351 mln śledzących to wydarzenie Ibai ustanowił nowy rekord platformy pod względem liczby widzów.

Nadmienić należy, że poprzedni rekord należał do twórcy "elxokas", który zgromadził dokładnie 1,18 mln widzów. Jeszcze wcześniejszy rekord zapisany został twórcy "TheGrefg" z rezultatem 1,06 mln oglądających.

Jak więc widać, Hiszpanowi udało się zrobić coś naprawdę historycznego. Prawdopodobnie dosyć długo poczekamy, nim ktokolwiek zbliży się do tak wyśrubowanego wyniku.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL