Reklama

Twitch: Znana influencerka po raz kolejny zbanowana

"Quqco" to influencerka, która znana jest z tego, że na Twitchu budzi spore kontrowersje. Kobieta udziela się także w serwisach dla dorosłych. Streamerka dostała już kolejnego bana na Twitch.tv. Powody tego zakazu nie są jednak jasne.

"Quqco" budzi spore kontrowersje

Skąpo ubrane kobiety na Twitchu zbierają bardzo dużą publikę. Jeszcze kilka miesięcy temu transmitowały one w kategorii "Rozmowy". Dzisiaj też się tak zdarza, choć jest to nieco bardziej utrudnione. Najwięcej z nich przeniosło się do działu, który skupia się konkretnie na transmisjach z basenów w stroju kąpielowym.

Był to wymóg sponsorów, którzy w "Just Chatting" nie chcieli kontrowersyjnych treści. To mocno ogranicza streamerów, decydujących się na działalność właśnie w tej kategorii. Przekonała się o tym "Quqco".

Reklama

Wspomniana streamerka jest jedną ze znanych w internecie twórczyń. Jej konto na Twitchu obserwuje aż 167 tysięcy użytkowników. Bardzo podobnymi wynikami może pochwalić się na Twitterze, gdzie obserwuje ją ponad 141 tysięcy fanów.

Kobieta często na Twitchu czy w innych mediach społecznościowych publikuje kontrowersyjne treści, również te dla dorosłych widzów. Okazuje się, że kobieta po raz kolejny otrzymała zakaz streamowania na platformie należącej do koncernu Amazona. Ukarana na dobę influencerka została z nieco niezrozumiałego powodu.

"Quqco" zbanowana. Wielu zastanawia się, jaki był tego powód?

Wielu mogłoby się spodziewać tego, że "Quqco" znów opublikowała jakąś kontrowersyjną, zahaczającą o aspekty seksualne treści. Jednak nie tym razem. Kobieta została zbanowana podczas oglądania Chrisie Chanie, a "Quqco" była ubrana wówczas w sukienkę.

Nawet społeczność Twitcha twierdzi, że w tamtym konkretnym momencie nie było powodów do tego, by nałożyć zakaz na kanał gwiazdy Twitcha. Jednak nie jest to nowość w ostatnim czasie. Głośno było w ostatnich tygodniach o tym, że twórcy otrzymywali bana za coś, co było niezrozumiałe. Na szczęście kobieta może odetchnąć z ulgą, gdyż kara będzie trwała zaledwie jedną dobę, więc strata finansowa, jaką poniesie "Quqco" nie będzie wielka.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy