Reklama

Reklama

​Valkyrae szczerze o swoim przeszłym związku. Czego żałuje najbardziej?

Valkyrae postanowiła zmierzyć się ze swoją przeszłością i opowiedzieć wszystkim o tym, czego najbardziej żałuje w całej swojej dotychczasowej karierze streamerskiej.

Valkyrae jest na ustach wszystkich w ostatnich kilku tygodniach. Jakiś czas temu celebrytka zaniepokoiła swoich widzów, mówiąc, iż w bliskiej przyszłości planuje transmitować znacznie rzadziej. Gwiazda podkreśliła, że uwielbia to robić, ale chciałaby zbalansować swoje życie i prowadzić je w bardziej aktywnej formie.

Chwilę później 30-latka pochwaliła się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowym kolejnym dużym sukcesem i kamieniem milowym, który udało jej się zrealizować. Valkyrae zagościła na ogromnym billboardzie na Times Square, jako główna twarz promująca brytyjską markę odzieżową Gymshark.

Reklama

Valkyrae o swojej przeszłości związkowej. Tego najbardziej żałuje gwiazda streamingu

Chociaż kariera streamerki wypełniona jest licznymi sukcesami, to są pewne rzeczy, których Valkyrae bardzo żałuje i nie wszystko - jak sama twierdzi - poszło po jej myśli. W szczerej rozmowie podczas podcastu na kanale 100 Thieves Cast gwiazda YouTube Gaming zdradziła więcej detali... o swoim byłym związku.

Valkyrae wyznała także, że w swojej przeszłości bywała w relacjach, w których jej partnerzy porównywali swój sukces do sukcesu streamerki. Nie było to dobre dla współwłaścicielki 100 Thieves, bowiem w pewnym momencie przestała dzielić się tym, co jej się udaje, by nie ranić drugiej, bliskiej osoby.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy