Reklama

Wszystko, co wiemy o Season 2 Reloaded w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2

​Fani Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 doczekali się kolejnej, obszernej aktualizacji. Z okazji połowy drugiego sezonu światło dzienne ujrzał patch Season 2 Reloaded.

Data premiery aktualizacji Season 2 Reloaded w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2

Aktualizacja Season 2 Reloaded zadebiutowała 15 marca, 2023 roku. Światło dzienne ujrzała już oficjalna lista zmian, a patch można pobierać na PC oraz konsolach Xbox i PlayStation.

Drugi sezon Modern Warfare 2

Powyżej możecie zobaczyć grafikę przedstawiającą cały plan Activision na drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2. Znajdują się tu zarówno rzeczy, które trafiły już do gry, jak i te debiutujące dopiero przy okazji Season 2 Reloaded.

Reklama

Nowe tryby gry, mapa i Raid w Modern Warfare 2

Tym razem najwięcej powodów do radości mają gracze Call of Duty: Modern Warfare 2. Zaniedbywani do tej pory fani 6v6 mają przed sobą kilka dużych wydarzeń, a największym z nich będzie debiut nowej mapy Himmelmatt Expo. Po głośnej krytyce graczy w kwestii liczby map w Modern Warfare 2 Infinity Ward zabierze nas do zimowego resortu.

Ponadto aktualizacja Season 2 Reloaded przynosi drugi Raid w Modern Warfare 2. W ramach kontynuowania historii z kampanii nowa aktywność zjednoczy Price’a, Gaz oraz Farah. Gracze zainteresowani fabularnym aspektem MW2 mogą już pobierać nową aktualizację. Pozostałe osoby zaciekawi z kolei fakt, że za ukończenie Raidu dostaniemy skin do operatora o nazwie Bad Boonie.

Infinity Ward miłośnikom 6v6 dostarczyło również kilka trybów znanych z poprzednich odsłon Call of Duty. Playlisty Modern Warfare 2 wzbogaciły się o Drop Zone, All or Nothing oraz One in the Chamber.  

Nowa broń i seria eventów w Warzone 2

Na fanów battle royale niestety nie czeka aż tak wiele atrakcji. Główną nowością, oprócz zmian quality-of-life oraz kolejnej rewolucji w balansie broni, jest Tempus Torrent Marksman Rifle. Z nowej broni skorzystać mogą również gracze Modern Warfare 2. Zawsze jest to okazja na wykorzystanie swoich tokenów na dodatkowe doświadczenie i przetestowanie, jak nowy karabin sprawdza się w 6v6 oraz battle royale.

Raven Software przewiduje również kilka eventów dla graczy Warzone 2.0. Z okazji współpracy z Teenage Mutant Ninja Turtles grywalnym operatorem 21 marca stanie się Shredder. St. Patrick’s Day świętowany hucznie w Stanach Zjednoczonych przyniesie z kolei nowe zestawy kosmetyczne do kupienia w sklepie oraz drobne zmiany na mapie Al Mazrah. W sklepie do odebrania znajdują się również różne gadżety z okazji trzeciej rocznicy Warzone.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Activision

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy