Reklama

Wyciekła data premiery EA Sports FC 25! Poznaliśmy też ceny gry

Nie można ukrywać, że gry z serii EA Sports FC są liderami w kwestii produkcji o tematyce piłki nożnej. Miliony graczy na całym świecie czekają na nową produkcję. Jeden ze znanych leakerów ma dobre informacje i poinformował o prawdopodobnej dacie premiery oraz o cenach gry.

Gracze oczekują nowej części EA Sports FC

Wokół nadchodzącej gry piłkarskiej EA Sports FC 25 zrobiło się głośno w ostatnich dniach. Stało się to głównie za sprawą wycieku oficjalnego logo wraz z jego kolorystyką. Dokonał tego internauta specjalizujący się w publikacjach informacji o grach na PlayStation5. EA Sports FC 25 wydawana jest właśnie również na tę platformę i dlatego też ów użytkownik miał wiedzę, którą podzielił się z opinią publiczną. Ten sam internauta poinformował także, że według niego w dniach 8-15 lipca powinniśmy otrzymać pierwszy zwiastun zapowiadający grę od EA Sports.

Reklama

To jak na razie nie jest pewne, bo publikacja takiego trailera nie została potwierdzona przez twórców, lecz w piątkowy wieczór wyciekły kolejne istotne informacje. Otóż billbil-kun - znany leaker ze świata gier wideo, który zajmuje się ujawnianiem różnych wycieków w sieci, tym razem podzielił się datą premiery EA Sports FC 25 oraz cenami edycji, w jakich zostanie wydana piłkarska produkcja. Okazuje się, że premiera ma nastąpić w ostatnich dniach września.

Poznaliśmy cenę i datę premiery EA Sports FC 25?

Otóż według tego człowieka, na premierę gry będzie trzeba czekać aż do 27 września. Jest to bardzo standardowa pora dla wydawania piłkarskich tytułów przez kanadyjskie studio. Przypomnijmy, że EA Sports FC 24 miało premierę 29 września, a FIFA 23 - 30 września. Zatem jasno można stwierdzić, że jest to duża powtarzalność w ostatnich latach (wcześniej daty premiery były bardziej różnorodne). EA Sports FC 25 ma być wydana w dwóch edycjach - Standard oraz Ultimate.

Posiadacze tej drugiej otrzymają dostęp do gry tydzień wcześniej (20 września). Ceny gry mają zostać utrzymane na podobnym pułapie, jak rok temu. Na edycję Standard wydamy około 70 euro (około 300 złotych), lecz Ultimate już 100 euro (430 złotych). Oczywiście różne sklepy w różnych krajach prawdopodobnie nieco odmiennie od siebie będą ustalały ceny gry, więc podane kwoty nie są w stu procentach dokładne. Ponadto billbil-kun szacuje, że w ciągu 10 dni EA Sports powinno oficjalnie ogłosić premierę gry.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: EA SPORTS FC
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy