Reklama

Wyczekiwany bohater pojawi się w świecie Fortnite?

Do Fortnite może zmierzać jedna z najbardziej oczekiwanych współprac w historii tej produkcji - tak przynajmniej wynika ze świeżych doniesień osób zajmujących się eksploracją plików gry (tzw. dataminerów).

Fortnite zdążył przyzwyczaić nas do tego, że jego twórcy bardzo regularnie nawiązują kolejne komercyjne współprace z innymi podmiotami. Są to zwykle seriale telewizyjne, filmy, ale także muzycy, postacie silnie skorelowane z kinem akcji, sportowcy czy superbohaterowie. Świeże przykłady to chociażby: Hulk od Marvela, Doom Slayer, Geralt z Rivii czy Anakin Skywalker i Darth Maul z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Reklama

Po sieci zaczął krążyć kolejny intrygujący zrzut ekranu wskazujący na to, że do świata Fortnite może wkroczyć nowa postać. Wyczekiwana współpraca obejmowałaby szereg przedmiotów związanych z Arnoldem Schwarzeneggerem jako... postaci z kultowego już filmu Terminator.

Co miałoby pojawić się w grze? Oficjalna skórka wizerunku Terminatora z kilkoma opcjami dostosowania stylu, a ponadto szereg dodatków: plecak Skynet Llama nawiązujący do serii filmów oraz lotnia HK-Aerial. Zdjęcia poglądowe możecie zobaczyć na Twitterze na profilu użytkowniku @iFireMonkey.

Warto dodać, że w świecie Fortnite gościł już skin postaci T-800. Fanów tak rozgrzała wówczas ta współpraca, że od razu licznie i głośno prosili, a niektórzy wręcz żądali nowego skina z wizerunkiem Schwarzeneggera. Teraz po tym wycieku także widać sporą ekscytację ze strony fanów. Jeśli potwierdzi się, że Epic Games nabyło prawa do wizerunku słynnego aktora, to miłośników popularnej gry z gatunku battle royale czeka pewnie jeszcze wiele niespodzianek w przyszłości.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | ​Epic Games
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy