Reklama

Reklama

Z Overwatch 2 znikają poziomy

​Twórcy Overwatch 2 szczegółowo opisują, jak działa progresja postaci w nadchodzącej strzelance i ujawniają, że gra usuwa system poziomów doświadczenia.

Po niestabilnym cyklu rozwoju i licznych opóźnieniach Overwatch 2 jest teraz na dobrej drodze do wydania we wczesnym dostępie jeszcze w tym roku. Niedawno deweloperzy Activision Blizzard zorganizowali AMA na Reddit, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania fanów przed nadchodzącą wersją beta. Jednym z najbardziej znaczących wniosków jest to, że Overwatch 2 usunie zdobywanie poziomów i zastąpi je postępami w Battle Pass.

Reklama

Rangi zamiast systemu poziomów

Odbiór tej wiadomości przez fanów był mieszany. Przede wszystkim fani uważają, że usunięcie poziomów w Overwatch 2 odbierze dużą część frajdy płynącej z gry. Gracze uwielbiali widok swoich wysokopoziomowych postaci, kiedy logowali się do gry.

Fani boją się, że gra straci ważny element, który przykuwał do monitora. Na usunięcie systemu poziomu, miała wpływ decyzja studia, aby uczynić Overwatch 2 darmową grą. Blizzard wymieni system levelowania na rangi Battle Pass. To zresztą najnowszy trend, którym podążają wszystkie darmowe strzelanki online.

Ostatnie AMA zespołu Overwatch rzuciło światło na to, w czym Overwatch będzie różnił się od swojego poprzednika. To, jakie atrakcje gra zaoferuje, wciąż pozostaje tajemnicą.

Na szczęście wczesny dostęp do Overwatch 2 jest tuż za rogiem, a kolejna beta rozpocznie się wkrótce. Wtedy też najprawdopodobniej otrzymamy odpowiedzi na wszystkie ważne pytania dotyczące nowej produkcji.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy