Reklama

Reklama

​"Za ile do hotelu?". Kuriozalna scena na Twitchu z udziałem streamerki

Wielokrotnie przekonaliśmy się już, że w serwisie streamingowym Twitch.tv dzieje się bardzo wiele różnych, niekiedy absurdalnych rzeczy. Długo czekać nie trzeba było... I na ponowne potwierdzenie powyższej tezy mamy kolejny dowód.

Twitch to już nie tylko gry

Portale takie jak Twitch miały pierwotnie zupełnie inne przeznaczenie - gry wideo i wszystko, co z tym związane. Teraz jednak, w serwisie możemy uświadczyć wszystko: od gier, po oglądanie filmów i seriali na żywo przez podróże i codzienną ekspozycję rutynowych aktywności twórców.

Czasami można odnieść nawet wrażenie, że to właśnie ta ostatnia działalność stanowi lwią część wszystkich transmisji realizowanych w serwisie przynależącym do grupy Amazon. W taką konwencję wpasowuje się też streamerka znana jako "justketh", której główną aktywnością na Twitchu są podróże.

Reklama

Streamerka otrzymała niewybredne pytanie od nieznajomego mężczyzny

Jednak ostatnia realizowana przez nią transmisja przyniosła ze sobą bardzo nieoczkiwany obrót. Internetowa celebrytka przemieszczała się pieszo po ciasnych uliczkach miasta Pattaya w Tajlandii, wtem nagle podszedł do niej nieznajomy starszy mężczyzna i wydobył z siebie kilka niezrozumiałych zdań.

Ewidentnie "justketh" była zaskoczona obrotem sytuacji.. ale jeszcze większy szok przeżyła, gdy nagle wspomniany przechodzień upokorzył ją kolejnym wystosowanym przez siebie pytaniem dotyczącym tego, ile musi zapłacić, by zaciągnąć kobietę do hotelu.

"Nie jadę do twojego hotelu. Obrzydliwe" - odparła po chwili streamerka. Nagranie obiega teraz sieć i stale zyskuje na popularności. To kolejny żywy przykład, że transmisje prowadzone na świeżym powietrzu niosą ze sobą ogromne pokłady spontaniczności, ale często również dziwactwa.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy