Reklama

Reklama

Znamy szczegóły współpracy "Dead Space" z Fortnite

Od kilku tygodni dużo mówiło się o tym, że "Dead Space" oraz "Fortnite" mogą połączyć siły. Teraz znamy już wszystkie szczegóły dotyczące współpracy. Skórki związane z produkcją od Electronic Arts będzie można nabyć w sklepie "Fortnite: Battle Royale".

"Crossy" częstą praktyką w "Fortnite: Battle Royale"

Tak zwane crossovery, czyli zderzenie różnych, odrębnych od siebie fikcyjnych światów czy postaci to od wielu lat znana metoda w przemyśle filmowym. Jednym z największych kinowych "crossów" są Avengersi. Superbohaterowie z różnych filmów od Marvel Studios pojawili się w jednej produkcji, co zachwyciło fanów tego uniwersum.

Pomysł ten podchwyciło Epic Games - studio, które stworzyło "Fortnite: Battle Royale". Twórcy zaproponowali współpracę Marvelowi i doszła ona do skutku już w 2018 roku przy okazji premiery filmu AVENGERS: Infinity War. Wówczas stworzono specjalny tryb z Thanosem, gdzie celem było zdobycie jego legendarnej rękawicy.

Reklama

Jednak Epic Games sięgało dalej i nie ograniczało się jedynie do Marvel Studios. Teraz nadchodzi kolejna tego typu kolaboracja. Dotyczyć będzie ona innego znanego tytułu ze świata gier wideo.

O współpracy mówiono już w grudniu

Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się informacje u jednego z najbardziej znanych leakerów na świecie - Toma Hendersona odnośnie nowej współpracy związanej z "Fortnite: Battle Royale". Według redaktora prowadzącego serwis Insider-Gaming, do tytułu Epic Games miał zostać dodany Isaac Clarke, czyli główny bohater serii gier od Electronic Arts - "Dead Space".

Miało to nastąpić w drugiej połowie stycznia, co zbiegłoby się z premiera remake’u gry. Teraz wiemy, że informacje Hendersona miały dużo związku z rzeczywistością. Informacje potwierdziła "Shiina", znana na Twitterze infuencerka, zajmująca się głównie informacjami związanymi właśnie z battle royale’m od "Epickich". Czym będą dodatki powiązane z "Dead Space"?

Do kupienia w sklepie będzie skin postaci Issaca Clarke z różnymi wariantami, dwa plecaki, kilof oraz emotka. Całość będzie kosztowała 1500 V-Dolców. Zatem nie będzie to najdroższy zestaw z możliwych. Wielokrotnie cena przekraczała dwa tysiące w wirtualnej walucie, którą można nabyć głównie w zamian za rzeczywiste pieniądze.

Potwierdzona została także data publikacji nowych skórek - jest to 23 stycznia. Kobieta wielokrotnie już publikowała różne przecieki odnośnie "Fortnite’a", więc te informacje można traktować z wielką dozą prawdopodobieństwa.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Dead Space | Fortnite

Reklama