Reklama

Znana Polska streamerka Kasix miała udar - w wieku 25 lat

Katarzyna Paciorek znana w polskim internecie jako "Kasix" miała udar. Streamerka trafiła do szpitala bezpośrednio po jednej z ostatnich prowadzonych przez siebie transmisji. Życiu 25-latce nie zagraża niebezpieczeństwo. Jeśli prognozy lekarzy się sprawdzą, to kobieta opuści szpital po kilku dniach pobytu.

"Kasix" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych osobowości polskiego streamingu. Paciorek posiada ponad 550 tys. obserwujących ją osób w serwisie Twitch.tv. Na jej transmisjach przebywa często ponad tysiąc osób jednocześnie, co pozwala jej brylować w czołówce rodzimych twórców.

Podczas ostatniej regularnej transmisji "Kasix" uskarżała się na gorsze samopoczucie. Mijały kolejne minuty - kobieta zaczynała czuć drętwienie lewej ręki i nogi. Finalnie zdecydowała się zakończyć prowadzonego na żywo streama. Po kilku godzinach okazało się, że 25-latka trafiła do szpitala.

Reklama

Już bezpośrednio ze szpitala "Kasix" poinformowała wszystkich widzów, że lekarze stwierdzili u niej udar. "W szpitalu po badaniu okazało się, że miałam w nocy udar. Tak, udar, w wieku 25 lat. Podano mi leki i odzyskałam sprawność w ręce i nodze. Już jest ze mną dobrze i leżę sobie na oddziale" - wybrzmiał podpis w relacji Paciorek.

W kolejnych dniach "Kasix" ma przejść szereg badań medycznych. Na szczęście jej zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jeśli prognozy medyków się zmaterializują, to znana polska streamerka opuści szpital po 7-10 dniach.

Udar to problem, który dotyka coraz większe rzesze ludzi. Do klasycznych objawów udaru należą: kłopoty z mówieniem, bełkotliwa mowa, paraliż i drętwienie rąk, nóg lub twarzy, problemy z widzeniem, bóle głowy, problemy z poruszaniem się. Nie należy bagatelizować żadnego z powyższych symptomów. W kontekście udaru i opieki medycznej liczy się każda minuta.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy