Reklama

Znany influencer przypadkowo wydał ponad 170 tysięcy dolarów

Darren "IShowSpeed" Watkins Jr. od wielu miesięcy jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych twórców internetowych na świecie. Amerykański influencer znany jest ze swojego bardzo ekspresyjnego zachowania. Tym razem popełnił błąd, który kosztował go ogromną kwotę pieniędzy.

IShowSpeed budzi wielkie kontrowersje

IShowSpeed, a właściwie Darren Watkins Jr. to jeden z najbardziej kontrowersyjnych twórców w internecie. Amerykanin wielokrotnie był banowany na platformie Twitch.tv i aktualnie jest usunięty na czas nieokreślony z serwisu zarządzanego przez Amazon. Mężczyzna słynie z bardzo kontrowersyjnych zachowań w sieci. Jego największą obecnie platformą do publikacji jest YouTube, gdzie wrzuca bardzo często swoje utwory muzyczne. Wraz ze swoim przyjacielem - Kai Cenatem ma przenieść się na mało znaną platformę Rumble.com, gdzie będą tworzyli wspólny content.

Reklama

18-latek znany jest również ze swojej pasji do piłki nożnej. Jego idolem jest Cristiano Ronaldo i z tego powodu często kibicuje piłkarskiej reprezentacji Portualii. Z okazji ubiegłorocznego mundialu zdecydował się nawet nagrać piosenkę przygotowaną specjalnie na mistrzostwa świata. Watkins regularnie zajmuje się streamowaniem. Ostatnio popełnił bardzo kosztowną wpadkę podczas jednej z transmisji na żywo. Co takiego zrobił Amerykanin?

IShowSpeed wydał ogromną fortunę na kapelusz

Watkins próbował usiłował kupić jeden z przedmiotów kosmetycznych do gry Roblox. Chodziło konkretnie o kapelusz fedora dla postaci. Gadżety te niejednokrotnie osiągają niebagatelną cenę, którą najbardziej zagorzali fani są w stanie zapłacić. Nie jest to zresztą nic dziwnego. Regularnie słyszymy o tym, że skórka do gry została sprzedana nawet za setki tysięcy dolarów. Tutaj jednak doszło do sporej pomyłki.

IShowSpeed został namówiony przez widzów, by sprawdził cenę skórki Midnight Blue Sparkle Time. Streamer chciał pożartować ze swoimi widzami, udając, że kupuje skórkę, która wyszła jedynie w stu egzemplarzach. Okazało się, że wydał on na fedorę aż 14 milionów Robluxów (wewnętrzna waluta w Roblox, którą można kupić za pieniądze).

Żeby zdobyć tak ogromną sumę Robluxów należy wydać ponad 170 tysięcy dolarów. Mężczyzna był ewidentnie zdenerwowany swoją nieuwagą, co widać na fragmentach filmów pozostawionych w sieci.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: IShowSpeed

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy