Reklama

Znany youtuber spotkał się z premierem rządu. Wszystko było transmitowane

Twórcy internetowi coraz częściej są zauważani przez głowy państw na całym świecie. Nie jest to nic dziwnego, gdyż internet ma coraz większy wpływ na społeczeństwa, a wraz z tym, ludzie mający ogromne zasięgi w sieci. IShowSpeed - czołowy amerykański youtuber spotkał się z...przywódcą rządu Albanii.

IShowSpeed nie kryje pasji do futbolu

IShowSpeed, a właściwie Darren Watkins Jr. to jeden z najbardziej kontrowersyjnych twórców w internecie. Amerykanin wielokrotnie był banowany na platformie Twitch.tv za swoje bardzo nietypowe zachowania na platformie zarządzanej przez Amazon. Mężczyzna słynie z bardzo kontrowersyjnych zachowań w sieci. Jego największą platformą do publikacji jest YouTube, gdzie wrzuca bardzo często swoje utwory muzyczne. Jeden z najbardziej znanych poświęcony został piłkarskim Mistrzostwom Świata w Katarze.

Reklama

Watkins znany jest jako fan futbolu, a przede wszystkim reprezentacji Portugalii. Jego największym idolem piłkarskim jest nie kto inny niż Cristiano Ronaldo. Amerykanin pojechał do Niemiec na Euro 2024 wspierać swoją ulubioną drużynę na turnieju o Mistrzostwo Europy. Youtuber obecny był na meczu Portugalczyków z Czechami, który zakończył się zwycięstwem tych pierwszych 2:1 po bardzo emocjonujących ostatnich minutach.

Twórca w przeszłości streamował m.in. swoją obecność na Gali Złotej Piłki. Teraz spotkał się z premierem Albanii, która obecna jest na Euro 2024. Jak przebiegała ta wizyta?

Premier Albanii na spotkaniu z youtuberem

IShowSpeed bardzo często na swoich streamach pokazuje się w towarzystwie innych znanych osobistości. Podczas jednego z meczów charytatywnych pokazywał m.in. francuskiego trenera Arsene’a Wengera, który przez lata trenował londyński Arsenal, rozmawiał też z Edenem Hazardem, a Ronaldo Nazario de Lima gościł twórcę w swojej posiadłości. Tym razem Watkins poszedł znacznie dalej. Influencer spotkał się z...premierem Albanii.

Mężczyzna dziś poleciał do Tirany, gdzie miał okazję spotkać się z Edim Ramą. Spotkanie odbyło się w gabinecie Ramy, a całość była oczywiście transmitowana na żywo na YouTube’owym kanale IShowSpeeda. Amerykanin nie ubrał się w oficjalny strój przewidziany na tego typu spotkania, a przywdział reprezentacyjną koszulkę Albanii i prezentował się w swoim bardzo ekspresyjnym stylu.

Premier Albanii zachowywał spokój podczas przebiegu tego mocno niestandardowego spotkania z twórcą internetowym. Influencer zwracał się do głowy albańskiego rządu w bardzo nietypowych słowach, nazywając go m.in. swoim bratem. Transmisja przyciągnęła ogromną rzeszę fanów i zapewne to nie jest koniec pomysłów, jakimi Watkins może zaskoczyć opinię publiczną.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: YouTube | twitch.tv
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy