Reklama

Reklama

Amouranth najchętniej oglądaną kobiecą postacią w branży streamingu

Kaitlyn Siragusa ponownie otrzymuje miano królowej streamingu. Słynna Amouranth jest najchętniej oglądaną streamerką w całej branży i przebija nawet takie gwiazdy jak Pokimane oraz Valkyrae.

O Kaitlyn Siragusie można powiedzieć bardzo wiele. Nikt jednak nie zarzuci słynnej Amouranth umiejętności zbijania kapitału i opracowywania, a następnie skutecznego materializowania kolejnych swoich koncepcji biznesowych.

Ikona Twitcha oczywiście nadal prężnie rozwija swoją karierę w branży streamingu. Sama streamerka uznaje ten rodzaj działalności jako swój filar i fundament, z którym póki co nie chce się żegnać.

Reklama

Najświeższy raport opracowany przez podmiot Stream Hatchet jednoznacznie wskazuje, że Amouranth w drugim kwartale 2022 roku była najchętniej oglądaną streamerką w uwzględnieniu serwisów: Twitch, YouTube Gaming oraz Facebook Gaming.

Amouranth przebiła Pokimane i Valkyrae

Siragusa we wszystkich prowadzonych przez siebie transmisjach zanotowała wynik przekraczający 8 mln łącznie oglądanych ją godzin przez wszystkich widzów. Ten rezultat pozwolił jej zdystansować swoje rywalki. Na drugim miejscu w uwzględnieniu tego kryterium znalazła się Pokimane (4,5 mln), Miko Ch. (4,5 mln) oraz Valkyrae (4,3 mln).

O ile Amouranth jest niepodważalną królową streamingu, o tyle w rankingu ogólnym bez podziału na płeć kontrowersyjna osobowość Twitcha znajduje się na odległym 56. miejscu. Oczywiście Amerykanka nadal jest czołową gwiazdą, o której mówi się bardzo wiele, jednak w konfrontacji ze streamerami wypada po prostu przeciętnie.

Nic nie wskazuje jednak na to, by pozycja Siragusy była zagrożona jeśli chodzi o kobiety i branżę streamingu. Celebrytka nie notuje praktycznie żadnych strat popularności i nadal dba o to, by raz na jakiś czas zrobić wokół siebie sporo szumu.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL