Reklama

Reklama

Call of Duty: Easter egg z “Breaking Bad" w najnowszej części gry

Serial "Breaking Bad" na stałe wpisał się do kanonów kultury w XXI wieku. Poruszająca historia Waltera White’a to jedna z najlepszych produkcji w historii seriali. Twórcy "Call of Duty: Modern Warfare II" postanowili w jednej z lokalizacji nawiązać do słynnego "BB".

“Breaking Bad" nadal budzi zainteresowanie

Serial opowiadający o nauczycielu chemii, który zachorował na raka płuc i chciał w ostatnich latach swojego życia zarobić pieniądze dla swojej rodziny, podbił serca wielu milionów widzów na całym świecie. Pierwszy odcinek "Breaking Bad" pojawił się w styczniu 2008 roku i od razu zaskarbił sobie sympatie publiczności. Historia Waltera White’a, jego pomocnika Jesse’go Pinkmana, rodziny, przyjaciół oraz wrogów chwytała za serca ze względu na swój dramatyzm.

Reklama

Mężczyzna walczący z nieuleczalną chorobą postanowił przekuć swoją wiedzę chemiczną na produkcję narkotyków, a następnie zapewnić byt swoim najbliższym na lata. W związku z tym wplątuje się po drodze w różne bardzo niebezpieczne kłopoty. "Breaking Bad" jest na ustach fanów seriali od kilkunastu lat.

Wielkim hitem okazał się także spin-off - "Better Call Saul". Twórcy najnowszego "Call of Duty: Modern Warfare II" zamieścili w grze ciekawy easter egg związany z "Breaking Bad".

Nawiązanie do "Breaking Bad" zainteresowało wielu

Na mapie znajduje się miejsce, gdzie zlokalizowanych jest kilka przyczep kampingowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jedna z nich łudząco przypomina tę, w której Walter White wraz z Pinkmanem przygotowywali narkotyki. To jednak nie koniec. Na drzwiach widnieje pięć kawałków taśmy. To bezpośrednie nawiązanie do pierwszego odcinka, gdy owa przyczepa została uszkodzona przez pięć postrzałów.

Jest to niewątpliwie bardzo interesujący ruch ze strony Blizzarda. Takie nawiązanie do legendarnego serialu nie mogło obejść się bez echa i wielu twórców nagrało na ten temat swoje materiały do sieci. Jednym z nich był TikToker "Grapedia", którego film prezentujemy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty | Breaking Bad

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy