Reklama

Reklama

Fortnite: Nowe crossovery w grze Epic Games? Wszystko na to wskazuje!

​Epic Games słynie z tego, że bardzo chętnie wprowadza do swojego uniwersum postacie z popkultury. Świat wykreowany przez amerykańskie studio widziało już mnóstwo różnych współprac. Niewykluczone, że niedługo do słynnych bohaterów w Fortnite znajdzie się także charyzmatyczna postać z serialu "Breaking Bad".

Crossovery to dla Epic Games chleb powszedni

Studio Epic Games co kilka tygodni nawiązuje kolejne współprace z wielkimi podmiotami. Aktualnie jesteśmy świadkami wydarzeń związanych ze słynnym serialem animowanym “Dragon Ball", w ramach którego możemy wykonywać zadania oraz gracze otrzymali dwie nowe bronie do ekwipunku. Nie zawsze jednak ma to aż taki rozmach, jak to jest obecnie. Przykładowo kilka lat temu w grze pojawiła się skórka z podobizną Johna Wicka, grającego przez słynnego Keanu Reevesa.

Reklama

W uniwersum Fortnite’a zobaczyliśmy także Mike’a Lowreya filmu “Bad Boys", gdzie w główną rolę wcielił się sam Will Smith. Amerykańskie studio w dalszym ciągu poszukuje jednak pomysłów na nowe współprace. Mówiło się dużo o tym, że raper "Eminem" miałby pojawić się na mapie, a także o tym, że saga "Władca Pierścieni" mogłaby w jakiś sposób połączyć się z Fortnite, co nie byłoby takie trudne do wyobrażenia.

Niedawno została opublikowana ankieta, gdzie głosujący mogli wybierać kolejne postacie do crossoverów. Czołową pozycję zajął charyzmatyczny bohater z uniwersum Breaking Bad i spin-offu - Better Call Saul. Pozostałe propozycje są również interesujące.

Gus Fring założy knajpę w Fortnite?

Pierwsze miejsce zajął Gustavo Fring - charyzmatyczny bohater z "Breaking Bad" oraz "Better Call Saul". Postać grana przez Giancarlo Esposito oficjalnie prowadziła restauracje typu fast-food, a główną częścią jej działalności była przestępczość. Kilka dni temu światło dzienne ujrzał ostatni odcinek Better Call Saul, który jednocześnie zamknął uniwersum związane z Walterem White’m. Dlatego też popularność postaci Fringa jest aktualnie tak bardzo popularna.

Należy także wspomnieć o tym, że sam Esposito wystąpił w roli dyktatora i głównego antagonisty w grze Far Cry 6 i zebrał on bardzo bardzo dobre oceny. Dlatego też obecność aktora w Fortnite: Battle Royale nie musi być wcale taka nierealna. Inne propozycje od graczy również wydają się być bardzo interesujące. Wśród nich znalazły się takie tytuły do crossoverów, jak: Power Rangers, Piraci z Karaibów, Miles Morales (Spider-Man), czy Black Adam z uniwersum DC Comics.

Jest zatem w czym wybierać. Fani "Breaking Bad" mają oczywiście nadzieje, ze to Fring zostanie wybrany do kolejnej współpracy. Na podjęcie decyzji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy