Reklama

Fortnite: Nowe crossovery w grze Epic Games? Wszystko na to wskazuje!

​Epic Games słynie z tego, że bardzo chętnie wprowadza do swojego uniwersum postacie z popkultury. Świat wykreowany przez amerykańskie studio widziało już mnóstwo różnych współprac. Niewykluczone, że niedługo do słynnych bohaterów w Fortnite znajdzie się także charyzmatyczna postać z serialu "Breaking Bad".

Crossovery to dla Epic Games chleb powszedni

Studio Epic Games co kilka tygodni nawiązuje kolejne współprace z wielkimi podmiotami. Aktualnie jesteśmy świadkami wydarzeń związanych ze słynnym serialem animowanym “Dragon Ball", w ramach którego możemy wykonywać zadania oraz gracze otrzymali dwie nowe bronie do ekwipunku. Nie zawsze jednak ma to aż taki rozmach, jak to jest obecnie. Przykładowo kilka lat temu w grze pojawiła się skórka z podobizną Johna Wicka, grającego przez słynnego Keanu Reevesa.

Reklama

W uniwersum Fortnite’a zobaczyliśmy także Mike’a Lowreya filmu “Bad Boys", gdzie w główną rolę wcielił się sam Will Smith. Amerykańskie studio w dalszym ciągu poszukuje jednak pomysłów na nowe współprace. Mówiło się dużo o tym, że raper "Eminem" miałby pojawić się na mapie, a także o tym, że saga "Władca Pierścieni" mogłaby w jakiś sposób połączyć się z Fortnite, co nie byłoby takie trudne do wyobrażenia.

Niedawno została opublikowana ankieta, gdzie głosujący mogli wybierać kolejne postacie do crossoverów. Czołową pozycję zajął charyzmatyczny bohater z uniwersum Breaking Bad i spin-offu - Better Call Saul. Pozostałe propozycje są również interesujące.

Gus Fring założy knajpę w Fortnite?

Pierwsze miejsce zajął Gustavo Fring - charyzmatyczny bohater z "Breaking Bad" oraz "Better Call Saul". Postać grana przez Giancarlo Esposito oficjalnie prowadziła restauracje typu fast-food, a główną częścią jej działalności była przestępczość. Kilka dni temu światło dzienne ujrzał ostatni odcinek Better Call Saul, który jednocześnie zamknął uniwersum związane z Walterem White’m. Dlatego też popularność postaci Fringa jest aktualnie tak bardzo popularna.

Należy także wspomnieć o tym, że sam Esposito wystąpił w roli dyktatora i głównego antagonisty w grze Far Cry 6 i zebrał on bardzo bardzo dobre oceny. Dlatego też obecność aktora w Fortnite: Battle Royale nie musi być wcale taka nierealna. Inne propozycje od graczy również wydają się być bardzo interesujące. Wśród nich znalazły się takie tytuły do crossoverów, jak: Power Rangers, Piraci z Karaibów, Miles Morales (Spider-Man), czy Black Adam z uniwersum DC Comics.

Jest zatem w czym wybierać. Fani "Breaking Bad" mają oczywiście nadzieje, ze to Fring zostanie wybrany do kolejnej współpracy. Na podjęcie decyzji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy