Reklama

Call of Duty nawiąże współpracę ze światowej sławy muzykiem

Activision nie poprzestaje na kolejno realizowanych współpracach. Potwierdzono już, że do świata Call of Duty w formie skina operatora przywędruje Lara Croft. Sporo wskazuje też na to, że uniwersum kultowej strzelanki wymiksuje się także z FINNEASEM, muzykiem i producentem muzycznym.

W ostatnim czasie nie sposób nie odnieść wrażenia, że Activision we współpracy z Infinity Ward kroczy podobną drogą co Epic Games. Chodzi mianowicie o wdrażanie do gry postaci znanych z: filmów, seriali, świata muzyki i szeroko pojętej kultury. W Fortnite od kilku lat zjawisko to uskuteczniane jest na porządku dziennym.

Podobne rzeczy dzieją się w Call of Duty. Swego czasu głośno było o wdrożeniu do tej strzelanki amerykańskiego rapera Snoop Dogga. Uniwersum gry ugościło także wokalistkę i raperkę Nicki Minaj, a nawet koszykarza z NBA Kevina Duranta. Po takiej serii zacieśnieniu współpracy mało kto spodziewał się, że Activision na tym zamierza poprzestać...

Reklama

Wygląda na to, że Infinity Ward celowo za pośrednictwem X (Twitter) zdradziło nadchodzącą kolejną współpracę. Ponad pół roku temu w swoich mediach społecznościowych FINNEAS, amerykański producent muzyczny, wokalista, autor tekstów piosenek Billie Ellish (a prywatnie brat artystki), napisał, iż z chęcią stworzyłby muzykę do gry Call of Duty.

Producenci serii 29 sierpnia powrócili do tego wpisu na Twitterze, podając go dalej z dopiskiem: "Ok". Kiedy można spodziewać się zmaterializowania tej współpracy? Najpewniej jeszcze przed premierą Modern Warfare 3, którą zaplanowano na 10 listopada bieżącego roku.

Warto dodać, że FINNEAS to prywatnie spory fan serii Call of Duty. Kilkukrotnie w przeszłości twórca pisał na swoich kanałach rozmaite propozycje i sugestie, jakie można zaimplementować w tych produkcjach gamingowych.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy