Reklama

Reklama

Call of Duty: Vanguard w trybie wieloosobowym za darmo przez tydzień

​Activision po raz kolejny wyszło naprzeciw oczekiwaniom graczy. Od 18 do 24 maja możecie pobierać za darmo i grać w Call of Duty: Vanguard (tryb wieloosobowy), czyli najnowszą odsłonę popularnej wojennej serii gier z cyklu "Call of Duty".

Vanguard to osiemnasta już odsłona z serii Call of Duty. Dzieło wydane zostało przez amerykańskich twórców z Activision we współpracy ze studiem Sledgehammer Games. Gra swój oficjalny debiut na rynku miała na początku listopada 2021 roku.

W Call of Duty: Vanguard zagracie za darmo od 18 do 24 maja

Za dostęp do rozgrywki w CoD: Vanguard oczywiście trzeba zapłacić, niemniej Activision przygotowało dla graczy specjalną ofertę promocyjną, która umożliwia pobranie i testowanie gry całkowicie za darmo. Możemy tego dokonać w dniach od 18 do 24 maja. Należy się więc pospieszyć, by skorzystać z tej usługi.

Reklama

Warto dodać, że w przeszłości podobne akcje w przypadku tej części Call of Duty były realizowane przez deweloperów. Kilkanaście dni po premierze gry Activision udostępniło graczom możliwość darmowej rozgrywki na jeden z listopadowych weekendów. Z kolei w grudniu ubiegłego roku społeczność również otrzymała kilkudniowy darmowy dostęp.

Najświeższa tego typu oferta pojawiła się pod koniec marca bieżącego już roku. Wtedy bowiem Vanguard dostępny był za darmo w dniach od 30 marca do 13 kwietnia na zasadzie wolnego dostępu (Free Access).

W obecnej darmowej ofercie do dyspozycji graczy będą wszystkie plansze i tryby, w tym nowa mapa Mayhem, która swój debiut zaliczyła w trzecim sezonie gry. Pozostaje więc wskoczyć na serwery i delektować się darmową tygodniową rozgrywką z Call of Duty: Vanguard.

Call of Duty: Vanguard dostępny jest na: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy