Reklama

Reklama

Call of Duty: Warzone 2 - fala krytyki w serwisie Steam

​Średnia ocen Call of Duty: Warzone 2 na Steamie nie wygląda kolorowo. Ciemny napis "głównie negatywny" sugeruje, że posiadacze PC nie są zadowoleni z nowej wersji popularnego battle royale.

Steam jak na razie bardzo dobrze służył Activision. Dużo mówiło się o tym, że po latach przerwy wydawca przestaje zmuszać graczy PC do używania Battle.netuCall of Duty: Modern Warfare 2 trafi również na platformę Valve. Od kilku tygodni nowa odsłona serii sprzedaje się świetnie i trzyma się szczytu większości rankingów sprzedaży.

Inaczej wygląda niestety sytuacja w Call of Duty: Warzone 2, które po długich miesiącach oczekiwań wreszcie zaliczyło swoją premierę. Sequel ma zaledwie 37% pozytywnych recenzji na Steamie, a w komentarzach gracze dają upust swoim frustracjom. Większość użytkowników platformy Valve nie jest zadowolona z tego debiutu.

Reklama

Problemów jest najwyraźniej bardzo dużo. Jedni narzekają na nieintuicyjne i niewygodne menu, a inni caps lockiem opisują problem z granatami oślepiającymi. Co ciekawe, wielu graczy wypomina grze fakt, że zaledwie po jednym meczu Warzone usiłuje namówić ich do zakupu Call of Duty: Modern Warfare 2.

Premiera Warzone 2 niestety nie wygląda na razie najlepiej. Głównym plusem wydaje się fakt, że większość problemów graczy to bugi, crashe albo ciągłe restarty. Tylko okazjonalnie użytkownicy Steama wspominają o mechanikach samej gry czy wprowadzonych przez Raven Software nowościach.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy