Reklama

Reklama

Call of Duty: Warzone z systemem szybkiej podróży

​Tego w battle royale jeszcze nie było. Call of Duty: Warzone wzbogaci się o system szybkiej podróży.

Szybka podróż to funkcja, która kojarzy nam się z grami osadzonymi w otwartych światach, w szczególności z RPG-ami. Tymczasem Activision zaplanowało wprowadzenie podobnej opcji w swojej sieciowej strzelance - Call of Duty: Warzone.

W środę o godz. 18:00 czasu polskiego gra doczeka się kolejnej aktualizacji. Jedną z nowinek, które się w niej pojawią, będzie system szybkiej podróży, oparty o sieć podziemnych połączeń z czternastoma wejściami. Pomiędzy punktami będziemy przemieszczać się za pomocą kopalnianych wagoników.

Reklama

System będzie w pewien sposób ograniczony. Gracze nie będą mogli poruszać się w jego ramach z pełną swobodą, tylko zostaną zmuszeni do przemieszczania się po ustalonych trasach.

To nie wszystkie nowinki w najbliższej aktualizacji. W środę Call of Duty: Warzone wzbogaci się też o nowy perk - Serpentine - dzięki któremu zmniejszymy obrażenia podczas sprintu, a także o nowe przedmioty, strefy z ekwipunkiem i wydarzenie specjalne (na wyspie Rebirth).

Call of Duty: Warzone 2 z rewolucyjną zmianą

Jeszcze większe zmiany czekają na nas w nadchodzącej, drugiej odsłonie Call of Duty: Warzone. Od niedawna po sieci krążą doniesienia mówiące o tym, że gra będzie przypominać w większym stopniu tryb Blackout z Call of Duty: Black Ops 4, niż pierwszego Warzone'a.

Jedna z rewolucyjnych zmian dotyczy pakietów wyposażenia, które od teraz będziemy zdobywać, wchodząc do tak zwanych twierdz i wykonując w nich określone zadania.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL