Reklama

​Counter-Strike 2. Co ze skórkami i zbanowanymi graczami w CS:GO?

Counter-Strike 2 staje się powoli rzeczywistością. Wybrani gracze otrzymali już dostęp do ograniczonych testów gry, natomiast oficjalny debiut strzelanki ma nastąpić w lecie 2023 roku. Czy skórki i przedmioty kosmetyczne z CS:GO przeniesione zostaną co Counter-Strike 2? Co ze zbanowanymi graczami w CS:GO?

Nowości, które zawitają do Counter-Strike 2 bardzo szeroko opisaliśmy w tym materiale. Na osobną uwagę zasługuje oczywiście silnik Source 2, ulepszone graficznie mapy, zupełnie nowe animacje strzałów oraz eksplozji. Ponadto wśród rewolucji należy wymienić mechanikę subtick zamiast tickrate oraz zmiany w działaniu granatów dymnych.

Reklama

Najczęściej pojawiające się pytania odnośnie nadchodzącej gry dotyczą jednak kilku innych rzeczy. Czy przedmioty kosmetyczne z poprzedniej odsłony, Counter-Strike: Global Offensive zostaną usunięte, czy przeniesione do nowej produkcji? Co z graczami, których konto zostało zbanowane przez Valve w CS:GO? Czy taka jednostka będzie miała wstęp do nowej gry?

Skórki z CS:GO w Counter-Strike 2 zostaną przeniesione?

W tym aspekcie nie ma żadnych powodów do zmartwień. Valve na oficjalnym blogu zapewnia, że wszystkie przedmioty kosmetyczne znajdujące się w Waszym ekwipunku w CS:GO zostaną przeniesione do Counter-Strike 2. Co więcej, skórki z poprzedniej odsłony CS’a są dostępne w trwających aktualnie testach nowego tytułu.

Zbanowani gracze w CS:GO z zakazem wstępu do Counter-Strike 2?

Valve w tym aspekcie podchodzi bezwzględnie i bez żadnej litości dla cheaterów. Wszyscy, którzy posiadają nałożoną blokadę VAC w CS:GO nie będą mogli dołączyć do zabawy w Counter-Strike 2.

Warto także dodać, że zawieszenia konta są wzajemnie zależne. Jeśli otrzymalibyście bana w Counter-Strike 2, to nie pogracie w CS:GO.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike 2 | CS:GO | Valve

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy