Reklama

Reklama

CS:GO - znany gracz rozwiódł się z żoną po wycieku kompromitujących nagrań

Kirill "Boombl4" Mikhaylov jest jednym z najbardziej utalentowanych rosyjskich graczy CS:GO. Były już zawodnik Natus Vincere osiągnął w przeszłości wiele sukcesów. Został jednak odsunięty od składu, a teraz doszły kolejne problemy prywatne. Do sieci wyciekły kontrowersyjne nagrania.

Romantyczna historia bez happy endu

Mikhailov dołączył do Natus Vincere nieco ponad dwa lata temu. Od tamtej pory zachwycał esportowych kibiców na całym świecie swoją skutecznością w meczach CS:GO na najwyższym poziomie. Rosjanin z wielu względów zyskał sobie dużą sympatię w środowisku graczy, gdzie uchodził za bardzo sympatycznego człowieka. Duży szacunek wzbudził, gdy po inwazji Rosji na Ukrainę wraz z kolegami z drużyny sprzeciwił się działaniom armii rosyjskiej na terenach naszego wschodniego sąsiada. Historia jego małżeństwa rozpoczęła się jednak kilka miesięcy wcześniej - w listopadzie.

Reklama

Podczas turnieju PGL Major w Sztokholmie, w którym zwyciężył wraz z kolegami z Natus Vincere, tuż po odebraniu pucharu, zdecydował się publicznie oświadczyć swojej wybrance. Była to rosyjska influencerka znana pod pseudonimem "LiQueen".

Znana ona była głównie na Instagramie oraz w rosyjskich mediach społecznościowych. Ponadto w sieci można było znaleźć jej twórczość dla dorosłej części widowni. Jednak środowisko esportowe bardzo mocno kibicowało parze. Ślub bardzo szybko doszedł do skutku i wszystko wskazywało na to, że jesteśmy świadkami historii niczym z bajki. Niestety tak się nie stało.

Gdy Rosjanie zaatakowali Ukrainę, żona Mikhailova "zasłynęła" z jednoznacznych wpisów, które miały na celu poparcie inwazji. Z tego względu nowożeńcy nawet rozstali się, lecz bardzo szybko wrócili do siebie. Wiele wskazywało na to, że problemy są już poza nimi. Tak jednak nie było. Problemy z każdym tygodniem narastały.

Duże problemy gwiazdy CS:GO

Ostatnim turniejem, w którym "Boombl4" zagrał, był PGL Major w Antwerpii. Rosyjsko-ukraińska formacja nie obroniła tytułu zwycięzcy turnieju rangi Major i w finale ulegli FaZe Clanowi. Kilka dni później Mikhailov został odsunięty od składu.

Na to wpływ miały poglądy żony Rosjanina. Powodem tej decyzji było bezpośrednie zagrożenie utraty reputacji organizacji Natus Vincere - tak to przedstawiali włodarze klubu z Ukrainy.  Jak się okazało, był to dopiero początek kłopotów zawodowego gracza CS:GO.

W środę do sieci wypłynęły nagrania, na których widać zawodnika, który wciąga tajemniczy biały proszek oraz jest w intymnej sytuacji ze swoją małżonką. Za udostępnienie tych materiałów ma odpowiadać żona esportowca. Mikhailov na Twitterze odniósł się do całej afery. Przyznał, że rozwiódł się z żoną i wkrótce zostanie złożony pozew o zniesławienie przeciwko "LiQueen".

Wiele wskazuje na to, że teraz "Boombl4’a" czeka dużo obowiązków związanych z procesem sądowym. Może być to jednak początek drogi powrotu na ścieżkę esportową. Jak na razie brak szczegółowych informacji na ten temat. Zapewne Rosjanin jeszcze chce uporządkować swoje sprawy prywatne.

Najlepsze tematy

Reklama