Reklama

Czy Black Ops 6 naprawi wieloletnie błędy w Call of Duty?

Nadchodzące Call of Duty: Black Ops 6, tegoroczna odsłona serii, w produkcji studia Treyarch, już teraz budzi spore emocje i kontrowersje. Mimo iż marka Call of Duty nieustannie odnosi komercyjne sukcesy, fani od lat narzekają na pewne problemy, które twórcy zdają się ignorować. Czy twórcom uda się stanąć na wysokości zadania, by najnowsza część zdołała sprostać oczekiwaniom graczy i naprawić irytujące błędy?

Od premiery Call of Duty: Black Ops Cold War w 2020 roku, Treyarch w pocie czoła nad kolejną odsłoną popularnej podserii. Call of Duty: Black Ops 6, będące efektem czteroletniego cyklu produkcyjnego, zapowiada się na jedno z najbardziej dopracowanych odsłon w historii marki. Co więcej, będzie to pierwsza gra CoD wydana pod skrzydłami nowego właściciela Activision - Microsoftu, co dodatkowo podnosi poprzeczkę oczekiwań.

Reklama

Prezentacja Call of Duty: Black Ops 6 podczas wydarzenia Microsoftu Xbox Games Showcase zyskała ogromne zainteresowanie, chociaż wielu fanów było zawiedzionych brakiem informacji na temat planowanych zmian, takich jak choćby modyfikacji matchmakingu oraz ulepszenia interfejsu użytkownika. Na szczęście, fani CoD’a prawdopodobnie mogą spać spokojnie.

Użytkownik Reddita, StellarLime911, dotarł do kilku zrzutów ekranu, które mogą sugerować zmiany w interfejsie gry. W swoim poście na subreddicie BlackOps 6, StellarLime911 podkreślił, że wygląd menu operatora wydaje się bardziej przejrzysty i uporządkowany w porównaniu do wcześniejszych odsłon. Czy to oznacza, że Treyarch postanowił w końcu posłuchać graczy i wprowadzić długo oczekiwane poprawki?

Wielu graczy z pewnością podziękowałoby za takie usprawnienia, zwłaszcza dotyczące interfejsu użytkownika. Gry typu live-service w większości przypadków cierpią na skomplikowane i przeładowane menusy, które bywają nieczytelne i frustrujące, szczególnie na początku. Jeśli autorom Black Ops 6 rzeczywiście udałoby się "oczyścić" ten aspekt, byłby to być pierwszy krok w dobrym kierunku.

Czy Call of Duty: Black Ops 6 spełni oczekiwania i zrewolucjonizuje serie w sposób, na który gracze czekali od lat? Przekonamy się pod koniec roku. Emocje wokół gry są ogromne, fani nie mogą się doczekać, by zobaczyć, co Treyarch ma w zanadrzu. My przygotowujemy się na wielki powrót starego-dobrego Call of Duty, w nadziei, że Black Ops 6 okaże się jedną z najlepszych odsłon serii.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty | Activision | Microsoft
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy