Reklama

Dead Space: Nadchodzi kolejna współpraca w Fortnite?

​Studio Epic Games odpowiadające między innymi za "Fortnite: Battle Royale" przygotowało całkiem świeżą treść do swojej produkcji. Według Toma Hendersona niebawem do gry ma trafić postać z gry "Dead Space".

Epic Games słynie ze współprac

"Crossy" częstą praktyką w "Fortnite: Battle Royale" Tak zwane crossovery, czyli zderzenie różnych, odrębnych od siebie fikcyjnych światów czy postaci to od wielu lat znana metoda w przemyśle filmowym. Jednym z największych kinowych "crossów" są Avengersi. Superbohaterowie z różnych filmów od Marvel Studios pojawili się w jednej produkcji, co zachwyciło fanów tego uniwersum.

Pomysł ten podchwyciło Epic Games - studio, które stworzyło "Fortnite: Battle Royale". Twórcy zaproponowali współpracę Marvelowi i doszła ona do skutku już w 2018 roku przy okazji premiery filmu AVENGERS: Infinity War. Wówczas stworzono specjalny tryb z Thanosem, gdzie celem było zdobycie jego legendarnej rękawicy. Jednak Epic Games sięgało dalej i nie ograniczało się jedynie do Marvel Studios.

Reklama

Wiedźmin zagości w "Fortnite"

W ostatnich dniach głośno zrobiło się na temat współpracy z CD Projekt Red. W grze za niespełna dwa miesiące będzie do zdobycia skin samego Geralta z Rivii - bohatera sagi "Wiedźmin". Oprócz tego będzie można pozyskać różne inne przedmioty związane z tym uniwersum.

Ruch ten wzbudził wielki entuzjazm wśród graczy z całego świata, gdyż bohater stworzony przez Andrzeja Sapkowskiego zdobył wielką sympatię w międzynarodowych kręgach. To jednak nie koniec, gdyż Epic Games prawdopodobnie niedługo wdroży do swojej produkcji jedną z postaci ze znanego horroru. O kim mowa?

Bohater "Dead Space" wkrótce w grze?

Według jednego z najbardziej znanych leakerów na świecie - Toma Hendersona prowadzącego serwis Insider-Gaming, do "Fortnite" ma zostać dodany Isaac Clarke, czyli główny bohater serii gier od Electronic Arts - "Dead Space". Zbiegnie się to z premierą remake’u gry, która ma nastąpić już w drugiej połowie stycznia przyszłego roku.

Wiele wskazuje zatem na to, że połączenie światów "Fortnite’a" oraz "Dead Space’a" ma charakter marketingowy i jego celem jest popularyzacja odświeżonego klasyka od "Elektroników".

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy