Reklama

Reklama

Deweloper Overwatcha 2 sugeruje trwające prace nad melee DPS-em

Blizzard wciąż zastanawia się, jak urozmaicić pulę bohaterów dostępnych w Overwatchu 2. W nowym wywiadzie deweloperzy zasugerowali, że możemy w przyszłości dostać więcej melee DPS-ów.

Overwatch 2 nie ma za sobą najlepszej premiery. Gra może przyciągnęła mnóstwo fanów z powrotem na serwery, ale ostatecznie zawiodła wiele z nich. Kończący się właśnie event z okazji Halloween jasno daje do zrozumienia, że za większość rzeczy będzie teraz trzeba płacić, co nie podoba się większości użytkownikom.

Nie da się jednak ukryć, że z gameplayem Blizzard trafił w dziesiątkę. Usunięcie jednego tanka i przejście na 5v5 okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem. DPS-y mają teraz znacznie większy wpływ na grę, supporty muszą bardziej uważać na otaczające ich zagrożenia, a większość tanków jest potężna, zdolna do dominowania całych gier.

Reklama

W wywiadzie dla GamerBraves Lead Hero Designer Alec Dawson zdradził fanom Overwatcha 2, czego mogą spodziewać się w przyszłości. Jego zdaniem warto bliżej przyjrzeć się postaciom melee, aby bronią większości bohaterów nie były zawsze pistolety albo karabiny. Jest to w oczach Dawsona ważna część Overwatcha.

W oczach wielu fanów gry Overwatch 2 pozostaje oczywiście FPS-em. Już na aktualnym etapie niektóre postaci balansują na granicy i pokazują, że OW nie jest zwykłym shooterem. W przyszłości Blizzard chce najwyraźniej zgłębić ten temat i urozmaicić rozgrywkę melee DPS-em.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy