Reklama

EA Sports FC 24: Deweloperzy wyłączyli tymczasowo silną kartę

Electronic Arts wreszcie odpowiedziało na problem z Adą Hegerberg, która stała się w ostatnich dniach popularnym tematem dyskusji. Jej karta została tymczasowo wyłączona.

Premiera EA Sports FC 24 teoretycznie odbędzie się dopiero w piątek, 29 września. Część internetowych twórców ma jednak dostęp do gry od paru tygodni, a posiadacze wersji Ultimate testują nową odsłonę serii od piątku. Im więcej graczy logowało się na serwery, tym głośniej robiło się o niektórych błędach.

Szczególną popularność zaczęła zyskiwać na mediach społecznościowych Ada Hegerberg. Na początku wynikało to przede wszystkim z tego, że skutecznie oszukiwała swoją obecnością graczy otwierających paczki. Kiedy na ekranach widniała najpierw flaga Norwegii, a później pozycja napastnika, wielu fanów piłki nożnej nastawiało się na widok Haalanda.

Reklama

Niektórzy gracze pogodzili się z faktem, że na Haalanda będą musieli jeszcze trochę poczekać i dawali szansę Hegerberg. Okazało się, że cierpi ona na dosyć nietypowy problem. Karta ta była najwyraźniej zbugowana i kiedy przytrzyma się przycisk L2/LT, będąc przy piłce, zawodniczka zostawi ją za sobą i zacznie biec przed siebie. Jak możecie się domyślić, Hegerberg stała się tym samym niegrywalna.

Electronic Arts opublikowało właśnie oświadczenie w tej sprawie. Deweloperzy przyglądają się temu błędowi i będą szukali rozwiązania w nadchodzących dniach. Zanim to nastąpi, gracze, Drafty z Hegerberg w składzie będą resetowane, a w zamian za ten problem na konto tych osób trafi Draft Token.

Co ciekawe, Hegerberg wydaje się aktualnie jedyną kartą, która cierpi na ten nietypowy problem. Możliwe, że mniej popularne karty mają jakieś mankamenty i gra nimi za mało osób, żeby się o tym zorientować. Na razie jest to jedyna karta w EA Sports FC 24, która całkowicie uniemożliwia używanie jej na boisku.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: EA Sports FC 24 | FIFA
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy