Reklama

EA Sports FC 25 nie przyniesie rewolucji? Te informacje nie ucieszą fanów

Gry piłkarskie od kanadyjskiego studia EA Sports co roku są oczekiwane przez miliony graczy na całym świecie. Według różnych przecieków, do pierwszej zapowiedzi nowego tytułu pozostało już niewiele czasu. Okazuje się jednak, że najnowsze dzieło przedsiębiorstwa z siedzibą w Vancouver prawdopodobnie nie doczeka się rewolucji w tym roku. Mowa o silniku gry znanym od lat.

Fani futbolu oczekują zmian w EA Sports FC 25

Każdego roku fani futbolu oczekują na kolejną grę piłkarską od EA Sports. Wraz z tymi oczekiwaniami wiążą się nadzieje na to, że następna produkcja będzie niosła za sobą kluczowe zmiany, o których głośno mówi się na forach internetowych. Choć EA Sports FC 24 zostało dobrze przyjęte i przynajmniej w kwestii rozgrywki nie ma wielkiego narzekania ze strony społeczności, to jest kilka rzeczy, na które gracze zwracają uwagę, by te zostały poprawione w następnej części. Jednym z elementów jest silnik Frostbite. Technologia ta używana jest od 2016 roku, gdy na rynku pojawiła się FIFA 16. Zatem mija już osiem lat od jej debiutu w piłkarskiej grze i fani chcieliby na tym polu pewnego odświeżenia.

Reklama

Oprawa graficzna EA Sports FC, czy wcześniej serii FIFA w ostatnich latach nie przeżyła wielkiej rewolucji, a tytuły rok po roku są dosyć do siebie podobne pod tym względem. Zmieniają się detale tj. barwa murawy czy ogólne barwy gry, ale trudno nazywać to jakąś większą zmianą. Niestety, wiele wskazuje na to, że w następnej produkcji - EA Sports FC 25 nie dojdzie do kluczowej zmiany. Poinformował o tym właściciel dużego konta w serwisie x.com (dawniej Twitter), który zajmuje się publikacjami na temat gry z kanadyjskiego studia.

Brak rewolucji w grze od EA Sports?

Wiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach zobaczymy pierwszy oficjalny trailer zapowiadający EA Sports FC 25. Prawdopodobnie będzie to ogólna "zajawka", bez pokazu rozgrywki i ujawniania większych szczegółów na temat zawartości. Kibice liczą na odświeżenie kilku aspektów gry. Jednak jeden z ważniejszych pozostanie niezmieniony. To silnik graficzny. Informuje o tym konto FGZNews.

Według informacji opublikowanych na X, EA Sports FC 25 nadal będzie oparte o Frostbite Engine w tym roku. Jednak to nie oznacza, że nie będzie zmian w odbiorze wizualnym piłkarskiego tytułu. Otóż ten sam użytkownik napisał także, że w grze pojawią się nowe elementy technologii Hypermotion w rozgrywce oraz w animacjach. Jak na razie jest to bardzo enigmatyczna zapowiedź nowości, lecz można się spodziewać odrobinę poprawionej fizyki czy kolejnych animacji piłkarzy podczas rozgrywanych meczów.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: EA SPORTS FC | Electronic Arts
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy