Reklama

Reklama

Evercore Heroes – nowa gra PvPvE byłych deweloperów Riot Games

​Vela Games, studio stworzone z weteranów branży game devu, zapowiedziało właśnie swoją nową grę. Evercore Heroes ma być mieszanką PvP oraz PvE.

Regularnie widujemy sytuacje, kiedy doświadczeni deweloperzy odchodzą od dużych wydawców i postanawiają pójść własną drogą. Stworzyć grę, której ich zdaniem brakuje aktualnie na rynku.

Wielu fanów Starcrafta cały czas czeka na RTS od byłych deweloperów Blizzarda, a miłośnicy League of Legends mogą odnaleźć się w produkcji zapowiedzianej właśnie przez Vela Games.

Reklama

Evercore Heroes ma być produkcją PvPvE, która na pierwszy rzut oka przypomina League of Legends. Widok jest bardzo podobny, postaci operują czterema umiejętnościami, ale łącznie graczy w meczów jest tylko czterech.

Główna różnica względem League of Legends polega oczywiście na tym, że Evercore Heroes kładzie większy nacisk na aspekt PvE. W praktyce gra przypomina coś w rodzaju Gambitu z Destiny 2.

Drużyna wspólnie porusza się po mapie, zabijając porozsiewane po niej potwory i dąży do walki z potężnym bossem. Podczas całego tego procesu można spotkać na mapie przeciwną drużynę i wdać się w bezpośredni pojedynek.

Niestety na ten moment Vela Games nie zaoferowało nam wiele informacji na temat Evercore Heroes. Gra ma na razie swoją stronę internetową oraz Discorda. Ponadto, od 13 do 16 października mają odbyć się pierwsze testy, które potencjalnie zapewnią nam więcej szczegółów na temat tego tytułu.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy