Reklama

Reklama

Fani Call of Duty chcą powrotu starego systemu prestiżu

​Miłośnicy konsolowych FPS-ów liczą na to, że Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie długo wyczekiwanym powrotem do starego, dobrego COD-a. Jednym z kroków w tym kierunku byłoby przywrócenie poprzedniego systemu prestiży.

Call of Duty: Vanguard jest bardzo wiele problemów, o czym przez ostatni rok boleśnie przekonali się fani serii. Time to kill jest zbyt szybki, mapy pozostawiają wiele do życzenia, gunsmith wciąż doprowadza do szału, a graczom preferującym odsłony w stylu Black Opsa 4 trudno jest czerpać przyjemność z takiego gameplayu.

Vanguard ma jednak również kilka problemów, w tym wspomniany system modyfikacji broni, które wzięły się z decyzji podjętych w 2019 roku przez Infinity Ward. Seria Call of Duty weszła wtedy nową erę, a wypuszczone wtedy MW na następne lata zmieniło kilka systemów wcześniej nieodłącznych dla większości Call of Duty.

Reklama

Wśród tych zmian jest również system prestiżu, wcześniej bardzo charakterystyczny element Call of Duty. Gracze wbijali 55 poziom, który odblokowywał im wszystkie przedmioty w grze i mogli zdecydować się na rozpoczęcie pierwszego prestiżu.

Ikonka przy naszym nicku zmieniała się i levelowanie rozpoczynało się od początku. W aktualnym systemie po 55 poziomie levelowanie jest powiązane z sezonem i resetuje się w każdym nowym sezonie.

Weteranom nie podoba się oczywiście ten system. Kiedyś prestiż świadczył o tym, jak wiele czasu ktoś poświęcił na grę, a specjalna ikonka pozwoliła wyróżnić się ponad resztą graczy.

Była to również dodatkowa motywacja do gry, wielu miłośników Call of Duty w końcu docierało do słynnego 1000 poziomu. Po krótkim komentarzu na Steamie pokazanym wyżej gracze domyślają się, że stary system prestiżu może powrócić.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy