Reklama

Reklama

FIFA 22: Lewandowski najbardziej opłacalnym napastnikiem w trybie FUT

​Robert Lewandowski jest aktualnie na świeczniku całego świata. Spowodowane jest to sagą transferową, a konkretnie walką o przejście z Bayernu Monachium do FC Barcelony.

Polak został doceniony również w FIF-ie 22. Jego karta w trybie FIFA Ultimate Team jest bardzo zaawansowana i jednocześnie opłacalna dla fanów tego trybu online.

"Lewy" od wielu lat zalicza się do czołówki najlepszych piłkarzy świata. Statystyki strzeleckie Polaka są na tak wysokim poziomie, że dwukrotnie z rzędu otrzymał nagrodę "Złotego Buta" - dla najlepszego strzelca w ligach europejskich. Polak zasiada już w tym samym rzędzie co Cristiano Ronaldo, Leo Messi, Kylian Mbappe czy Karim Benzema.

Reklama

Nie można się zatem dziwić, że jednocześnie jest jednym z najskuteczniejszych piłkarzy w grach wideo o tematyce piłki nożnej. Przekłada to się oczywiście na statystyki w FIF-ie 22.

Spośród napastników, Polak ma najlepsze statystyki ogólne w trybie FIFA Ultimate Team. Jego punktacja ogólna wynosi 92. Tuż za nim plasują się Kylian Mbappe oraz Cristiano Ronaldo z wartością o jeden punkt niższą.

Za Polaka trzeba wydać jednak tylko 55-60 tysięcy wirtualnej waluty w FIF-ie. To trzykrotnie mniej niż potrzeba posiadać, by pozyskać kartę Mbappe. Na wartość karty Lewandowskiego zapewne wpływ ma wiek i fakt, że prawdopodobnie to ostatnie lata, gdy kapitan reprezentacji Polski jest na szczycie futbolu.

Taka sytuacja zapewne sprawia, że wielu graczy jest chętnych do zakupu karty Polaka. To może jedynie cieszyć, gdyż marka Lewandowskiego jest rozpowszechniana nie tylko dzięki wybitnym osiągnięciom na boiskach, ale również dzięki poczynaniach w wirtualnej rozgrywce.

Wartość polskiego napastnika może się jednak odrobinę zmienić po transferze do FC Barcelony. Ten jest spodziewany w ciągu kilkunastu najbliższych dni.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL