Reklama

Reklama

FIFA 22: Wkrótce poznamy nowe kart FUT. Wśród nich będzie Lewandowski

​Zostały ostatnie miesiące prawdziwej "żywotności" FIFA 22. Pod koniec września na półkach sklepowych i na platformach internetowych pojawi część z numerkiem 23. Wówczas obecna wersja gry straci większość użytkowników. Dlatego jest to ostatni moment na zabawę w trybie FUT. W jednej z ostatnich serii paczek ma być obecny Robert Lewandowski.

Mniejsza aktywność użytkowników będzie tyczyła się głównie trybów online, które będą w mniejszym stopniu wspierane przez twórców. Te, które polegają na rozgrywce z botem (na przykład Tryb Kariera) będą "żywe" jeszcze przez dłuższy czas. Dlatego też jest to ostatnia szansa dla miłośników rozgrywki sieciowej, by móc skorzystać z pełni możliwości FIFA 22.

Już w najbliższy piątek zostanie wydana seria kart o nazwie FUTTIES. Będą w niej zawarte wyłącznie najlepsze karty, które były wydane w ciągu minionego sezonu piłkarskiego. Dodatkowo poszczególne karty będą ulepszone i wydane w wyjątkowych wersjach. Którzy z piłkarzy będą mogli liczyć na swoje kolejne karty w FIF-ie 22?

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że na taki gest ze strony EA Sports będzie mógł liczyć Robert Lewandowski. Najlepszy strzelec spośród europejskich lig, zdobywca "Złotego Buta" ma szansę otrzymać kartę z oceną ogólną sięgającą nawet 97 punktów. To bardzo dużo, bardzo blisko ideału. Podobny rating jak napastnik Bayernu Monachium, mogą uzyskać także Kylian Mbappe, Mohamed Salah czy Luka Modrić.

Polski napastnik znalazł się w "Drużynie Sezonu" i jest to główny argument za tym, by mógł on być także w serii FUTTIES. Obok niego znajdą się również zapewne tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo czy Vinicius Jr.

Cała trójka miała za sobą doskonały sezon na europejskich boiskach. Niestety jest to jedyny polski reprezentant w tym zacnym gronie. Żaden inny z reprezentantów naszego kraju nie wyróżnił się na tyle, by zostać docenionym przez kibiców, graczy czy samych producentów FIF-y.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy