Reklama

Reklama

FIFA 23: Kolejna poważna wpadka Electronic Arts!

​Studio EA Sports nie daje o sobie zapomnieć w negatywny sposób. W ostatnich dniach często informowaliśmy o różnych wpadkach przy okazji pierwszych dni działania FIFA 23. Teraz doszło do kolejnego błędu. "Elektronicy" przypadkowo udostępnili tryb, który ma się pojawić w DLC.

Problemy EA Sports w ostatnich tygodniach

FIFA 23 nie miała najlepszej premiery. Gra od "Elektroników" od samego początku zalicza kolejne wpadki. Ta pierwsza nastąpiła jeszcze na miesiąc przed oficjalną premierą.

Kanadyjczycy udostępnili FIFA 23 sporej części swoich klientów. Konkretnie to posiadacze konsoli XBOX, którzy zdecydowali się na pre-order mogli zobaczyć już 30 września, jak wygląda najnowsze "dziecko" EA. To był jednak dopiero początek.

Reklama

Tuż po premierze gracze mieli i w części nadal mają kłopoty z uruchomieniem gry. Powodem tego jest nowy EA Anticheat, który z jakichś przyczyn blokował pomyślne włączenie produkcji. Po drodze "Elektronicy" popełnili jeszcze kilka poważnych wpadek. Teraz niestety zaliczyli kolejną. Ma ona związek z nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w Katarze.

Kibice zobaczyli menu mundialowego dodatku

W środę po godzinie 16:00 polskiego czasu na Twitterze zaczęły pojawiać się przecieki odnośnie tego, że gracze na PlayStation 5 mogą wejść do trybu przygotowanego na wspomniane Mistrzostwa.

Początkowo część społeczności uważała, że to są fałszywe informacje. Te jednak zaczęły się pojawiać ze strony coraz szerszego grona osób. Ostatecznie te doniesienia stały się prawdą.

Poprzez niezrozumiały błąd, gracze używający konsol najnowszej generacji od Sony, mogą podejrzeć, jak będzie wyglądało mundialowe menu. Widać, że nie jest ono jeszcze w pełni ukończone, gdyż możemy zobaczyć tam różne niedociągnięcia, które w finalnej wersji powinny zniknąć. To kolejna w krótkim czasie wpadka kanadyjskiego studia. Niestety wpływa ona mocno na wizerunek ostatniej gry z serii FIFA w historii.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy