Reklama

Reklama

FIFA 23: Nietypowy cosplay fana Tottenhamu

​Seria gier piłkarskich "FIFA" pomimo corocznej krytyki, ma na całym świecie wiele milionów fanów. Produkcja od EA Sports jest najważniejszym tytułem piłkarskim obok "Football Managera". Jeden z australijskich celebrytów postanowił stworzyć nietypowy cosplay nawiązujący do "FIFA 23".

Cosplay z gier FIFA to rzadkość

Jeśli myślimy o sztuce cosplayów, kojarzą nam się przede wszystkim nawiązania do mangi, anime czy gier wideo. Zazwyczaj tworzą je osoby, które są zafascynowane którąś z tych gałęzi rozrywki.

Postacie z gier "ożywiane" przez artystów są na ogół z takich gier jak "Overwatch", "League of Legends", "Apex Legends", "VALORANT" czy "Resident Evil". Wymienione tu zostały przede wszystkim esportowe tytuły i jeden z najbardziej znanych horrorów w historii gamingu.

Reklama

Cosplayerzy rzadziej sięgają po takie pozycje jak "CS:GO", "Fortnite: Battle Royale" czy też "FIFA". Trudno powiedzieć, dlaczego tak się dzieje. W przypadku serii piłkarskiej "FIFA" musiałby być to jakiś bardzo oryginalny sposób na przedstawienie piłkarza.

Jeden z fanów Tottenhamu Hotspur z północnego Londynu znalazł bardzo oryginalny pomysł na takowy projekt. Przeniósł on do świata żywych...kartę FUT koreańskiego napastnika wyżej wspomnianego klubu Premier League. Efekt jest bardzo zaskakujący.

Znany Australijczyk pokazał cosplay Sona

Matt Tarrant to znana postać w Australii. Mężczyzna zajmuje się iluzją, mentalizmem i był uczestnikiem australijskiego "Mam Talent". Mężczyzna jest również związany z branżą gamingową. Tarrant na swoim koncie na Twitterze może pochwalić się liczbą 42 tysięcy obserwujących go użytkowników.

To właśnie na tym portalu zaprezentował on swój najnowszy cosplay na Halloween. Przedstawia on kartę Heung-min Sona. Wpis ten zdobył sporą popularność w mediach społecznościowych i branżowych.

Australijczyk nałożył na siebie wycięty, żółty karton. Na górze znajduje się przycisk "X", którego naciśnięcie powoduje otwarcie "karty". Następnie mężczyzna uruchamia mechanizm, który odsłania pozycję, klub oraz nazwisko piłkarza, jakie kryje się za malutką kurtyną.

Krył się tam oczywiście koreański napastnik, jeden z najskuteczniejszych strzelców Premier League w ostatnich latach. Son wraz z Harrym Kane’m stworzył bardzo groźny duet na brytyjskich boiskach.

Najlepsze tematy

Reklama