Reklama

Reklama

FIFA 23: W weekend startuje pierwszy turniej esportowy w Polsce

​Już w sobotę 1 października w Kinguin Esports Lounge w Gdańsku rusza turniej FIFA 23 KINGUIN x KAMAR powered by SPC Gear. Na starcie w walce o najwyższe trofea stanie ponad 120 graczy z całego kraju.

FIFA 23 nadchodzi wielkimi krokami

Już w najbliższy piątek, 30 września nastąpi oficjalna premiera gry FIFA 23. Będzie to ostatnia część serii trwającej nieprzerwanie od 1994 roku. Kolejne tytuły będą wydawane pod marką EA Sports FC. Jednak wraz z "dwudziestką trójką" czeka nas mnóstwo godzin świetnej zabawy z tytułem od "Elektroników".

Reklama

Jako, że FIFA jest czołową grą esportową, często organizowane są turnieje pomiędzy czołowymi zawodnikami najpopularniejszej piłkarskiej serii. Cieszą się one dużą popularnością, tak jak oczywiście piłka nożna. Jedne rozgrywki ruszają już w sobotę 1 października.

Duży turniej FIFA już w najbliższy weekend

FIFA 23 KINGUIN x KAMAR powered by SPC Gear odbędzie się w gdańskim Kinguin Esports Lounge. Ponad 120 graczy zmierzy się o najwyższe laury. Organizatorzy informują, że podczas wydarzenia będzie można spotkać gości specjalnych.

Zwycięzca potyczki zdobędzie 1 500 złotych oraz fotel gamingowy SPC Gear SR300 V2 RD. Więcej na temat rozgrywek powiedział Marcin Cylka, Prezes Stowarzyszenia Miłośników E-sportu KAMAR.

Wsparcie polskich kadrowiczów jest bardzo istotne w esporcie. Pomaga to w rozwoju tej dziedziny rozrywki w naszym kraju. To nie pierwszy raz, gdy gaming czy esport przeplata się z dużym futbolem nad Wisłą. W kwietniu tego roku Arkadiusz Milik wraz z YouTuberem Patrykiem "Rojo" Rojewskim zaprezentowali projekt platformy gamingowej.

Całe wydarzenie skomentuje jeden z najbardziej znanych polskich ekspertów od gier FIFA - Krzysztof "Mr.Cogito" Lenarczyk wraz z Miłoszem Sieliwończykiem. Pozostałe szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie facebookowej KAMAR.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy