Reklama

Fortnite: Postać z serialu Netflixa wkrótce trafi do gry!

​Epic Games nie przestaje dawać o sobie znać przy okazji Fortnite: Battle Royale. Według zaufanych źródeł na Twitterze, wkrótce w wirtualnym sklepie ma pojawić się kolejna znana postać w formie skórki. Mowa o postaci Mel z serialu "Arcane" od Netflixa.

Wszystko wskazuje na to, że znów ta współpraca będzie bardzo szeroko omawiana, a skin stanie się jednym z hitów wirtualnego sklepu zarządzanego przez Epic Games.

Serial na podstawie gry hitem Netflixa

W listopadzie ubiegłego roku "Arcane" było jednym z największych hitów Netflixa. Efekt współpracy studia Riot Games oraz Netflixa osiągnął ogromny sukces. Nie byłoby tego oczywiście, gdyby nie fakt, że produkcja stała na najwyższym poziomie. Wielu widzów oceniło, że "Arcane" jest jednym z najlepszych seriali na tej platformie bez podziału na kategorie. Poprzednią produkcją z tak wielkim sukcesem było "Squid Game".

Reklama

Znaczna większość fanów tego serialu wywodzi się oczywiście ze środowiska gamingowego. Nie może to dziwić, gdyż serial został stworzony na podstawie gry League of Legends - jednej z najpopularniejszych produkcji na rynku growym i esportowym w historii. Krytycy podkreślają jednak, że nie należy być zaznajomionym z grą, by zrozumieć istotę serialu i dobrze się bawić oglądając wytwór Netflixa.

Potwierdzają to oceny w prestiżowym serwisie imdb.com. "Arcane" może poszczycić się oceną 9.0/10.0 przy 186 tysiącach oddanych głosów przez internautów. Taka ocena sprawia, że "Arcane" jest uznawane za jeden z najlepszych seriali, jakie powstały w ostatnich latach na rynku branży filmowej.

Okazuje się, że po kilku miesiącach od premiery, serial może mieć swoje "drugie życie". Wiele wskazuje na to, że do Fortnite: Battle Royale trafi kolejna postać z "Arcane". O którym z bohaterów dokładniej mowa?

Epic Games wraca do współpracy z Netflixem?

Amerykańskie studio Epic Games znane jest z tego, że nawiązuje współprace z innymi wielkimi firmami. W przeszłości w uniwersum Fortnite: Battle Royale znajdowały się postacie znane z DC Comics, Marvela, czy też legendarni bohaterowie popkultury, tacy jak Predator, John Wick czy chociażby Mike Lowrey z filmu "Bad Boys", w którego wcielił się słynny Will Smith.

Również wiele prawdziwych postaci otrzymało swoje "skórki" w Fortnite. Takich przykładów jest mnóstwo, a należą do nich między innymi Ariana Grande, Harry Kane, Neymar Jr., Naomi Osaka, czy DJ Marshmello. Okazuje się, że teraz "Epiccy" wracają do współpracy z Riot Games. To powrót po półrocznej przerwie.

W styczniu ogłoszona została współpraca dwóch popularnych studiów gier. Postać Vi z League of Legends i Arcane dostępna była dla graczy Fortnite: Battle Royale. Wizerunek tej bohaterki można było zakupić w sklepie. Nie była to jedyna bohaterka, gdyż pojawiła się również Jinx - jedna z najbardziej znanych postaci z League of Legends.

Fani obu gier byli zachwyceni tą współpracą. Połączenie dwóch bardzo popularnych gier wideo przyniosło bardzo dobre skutki. Zarówno Fortnite, jak i League of Legends mają miliony fanów na całym świecie, więc połączenie tych światów musiało wprawić w zachwyt te środowiska. Teraz użytkownicy Twittera specjalizujący się w przeciekach ogłosili, że Mel pojawi się w uniwersum stworzonym przez Epic Games.

Szczegóły jeszcze nie są znane, lecz użytkownik "HYPEX" bardzo rzadko myli się w tego rodzaju informacjach i w zasadzie jego informację można uznać za pewnik. Prawdopodobnie kooperacja jest powodem reklamy serialu. Być może to zwiastuje drugą jego część w końcówce tego roku.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Arcane | League of Legends | Riot Games | Netflix
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy