Reklama

Reklama

Fortnite: Nowa aktualizacja przyniosła wiele zmian

​Epic Games bardzo regularnie aktualizuje swoją najgłośniejszą w ostatnich latach grę - Fortnite Battle Royale. W środę do graczy trafiła kolejna aktualizacja. Zawiera ona wiele nowych elementów. Jednak część z nich pojawiła się już wcześniej. Co takiego tym razem przygotowali dla graczy twórcy z amerykańskiego studia?

Najnowsza aktualizacja do gry Fortnite jest oznaczona symbolem 21.20. Jedną z najważniejszych zmian było usunięcie Bojowego Pistoletu Maszynowego. Ta broń była jedną z częściej używanych przez graczy. Skuteczna była ona szczególnie na krótki dystans, lecz lepsi gracze potrafili z niej skutecznie strzelać nawet do przeciwnika, który był oddalony o wiele metrów.

Broń ta została w świecie Fortnite'a zastąpiona przez inny pistolet maszynowy, który strzela w bardzo nietypowy sposób. Im dłużej będziemy przytrzymywać spust, tym więcej kul będzie wystrzeliwanych przez Doładowywany Pistolet Maszynowy.

Reklama

Jak na razie nie ma wielu opinii na temat nowego przedmiotu, ale można się spodziewać, że gracze szybko przyzwyczają się do nowej broni i albo ją zignorują, albo będą ochoczo używać.

Kontrowersje może budzić przywrócenie Kieszonkowego Fortu. Jest to przedmiot, za pomocą którego łatwo możemy zbudować fortyfikację zabezpieczającą nas przed wrogiem. Jest to powrót do gry tego przedmiotu. Przed laty wielu bardziej utalentowanych graczy narzekało na ten element ekwipunku.

W opinii wielu jest to zbyt duże ułatwienie rozgrywki i utrudnienie bardziej wykwalifikowanym zawodnikom Fortnite’a. Ponadto twórcy dodali zadania związane z legendarnym Indianą Jonesem.

Nagrodą za wykonywanie questów są przedmioty związane ze znanym podróżnikiem i archeologiem, na czele ze skinem z jego podobizną. Zatem aktualizacja ta jest jedną z większych w ostatnim czasie.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy