Reklama

Reklama

Fortnite: Szykuje się powrót do przeszłości? Wiele na to wskazuje!

Do końca obecnego sezonu Fortnite: Battle Royale pozostał niespełna miesiąc. Dlatego też w sieci powstaje coraz więcej spekulacji na temat tego, co będzie zawierała kolejna kampania. Według jednego z leakerów ma być to powrót do przeszłości.

Epic Games królem modyfikacji

Epic Games bardzo mocno przykłada się do rozwoju Fortnite: Battle Royale. Zdarza się, że aktualizacje tego tytułu pojawiają się nawet dwa razy w tygodniu, co jest naprawdę bardzo dużą regularnością. Wielu narzeka na to, jak bardzo szybko zmienia się mapa czy ulegają modyfikacjom różne bronie oraz inne przedmioty użytkowe w grze.

Przez to nie można ustalić tak zwanego "metagamingu", czyli gracze nie mogą udoskonalać konkretnych elementów rozgrywki, bo za chwilę ulegają one poważnym zmianom. Jednakże takie działanie niesie za sobą niewątpliwe korzyści. Rotacja w grze sprawia, że użytkownicy nie popadają w stagnacje i ciągle coś się dzieje w uniwersum.

Reklama

Wiele wskazuje jednak na to, że teraz twórcy Fortnite’a będą chcieli odrobinę odwrócić bieg historii gry. Leakerzy udostępnili informacje, według których Epic Games będzie chciało uderzyć w nostalgie fanów, którzy byli przy tytule w momencie jego premiery.

Epic Games "zagra" nostalgią w Fortnite?

Nostalgia jest stanem, do którego chętnie wracamy. To dzięki niej wspominamy przeszłość w dobrych słowach, choć nie zawsze musiało być tak kolorowo, jak nam się wydaje. Twórcy gier, muzyki czy filmów bardzo lubią nią "grać", tworząc odnowione wersje starych hitów.

Jeśli produkcje te są dobrze wykonane, niemal na pewno staną się hitem. Lubimy często wracać do tego, co było dawniej i jest to wykorzystywane przez różnej maści producentów. Podobnie ma być z Fortnite: Battle Royale. W tym roku gra obchodzi swoje piąte urodziny.

Według jednego z najważniejszych leakerów - użytkownika na Twitterze znanego pod pseudonimem “HYPEX", Epic Games planuje w czwartym sezonie przywrócić przedmioty, które były używane przed laty. Mowa między innymi o samolotach, mechach, trybie 50 na 50, miejscach z poprzednich rozdziałów. Wiele wskazuje na to, ze taki ruch zdobyłby serca fanów z całego świata.

Na forach często można przeczytać wyrazy tęsknoty chociażby za lokacjami, których dziś już na mapie nie ma. Istnieje bardzo duża szansa, że we wrześniu zostaną one przywrócone. Mówi się także o kolejnej współpracy z Marvelem, co zapewne uratowałoby fanów przygód o superbohaterach. Czy jednak tak będzie? Na sto procent dowiemy się w drugiej połowie września, choć zapowiedzi ze strony "HYPEX-a" często mają pokrycie w rzeczywistości.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games

Reklama

Strona główna INTERIA.PL