Reklama

Reklama

​Gwiazda Twitch.tv Amouranth z kolejną inwestycją na niebagatelną sumę

Twórczyni Kaitlyn Siragusa znana szerszej widowni jako "Amouranth" poczyniła kolejną inwestycję. Tym razem jej wybór wydaje się mniej zaskakujący, lecz kwota może przyprawić o zawrót głowy.

Amerykanka znana głównie ze swoich basenowych ekscesów jest z pewnością najpopularniejszą streamerką na Twitchu. W rzeczywistości najnowsze dane wskazują na to, że w porównaniu z milionami godzin streamów na swoim koncie i tysiącami widzów zebranych na swoich transmisjach, konkurowanie z nią nie ma żadnych szans na powodzenie. Wydawać by się mogło, że po tak ogromnym sukcesie 29-latka spocznie na laurach. Nic bardziej mylnego. Amouranth wykorzystując ogromne pieniądze zarobione, dzięki swojej popularności na Twitchu, dokonuje coraz to nowszych i większych inwestycji pieniężnych.

Reklama

Gwiazda, korzystając ze swojego osobistego konta na Twitterze, chcąc być krystaliczną w kwestii swoich inwestycji, podzieliła się z fanami szczegółami swojej kolejnej transakcji. Jak pamiętamy, do tej pory streamerka zainwestowała już m.in. w stację benzynową czy akcje największych spółek na świecie, takich jak Google, Facebook, Amazon, jak i studia gier wideo — Blizzard.

Tym razem nie będzie to jednak duża niespodzianka. Najnowszą inwestycją Amouranth jest kolejna stacja benzynowa 7-Eleven, a w tym sporych rozmiarów myjnia samochodowa. Gwiazda ogłosiła, że za całość zapłaciła całkiem sporą sumę 8,3 miliona dolarów. W tym momencie niektórzy fani mogą stracić rachubę jeśli chodzi o nieruchomości, które nabyła w przeciągu ostatnich kilku lat, ale wszystko wskakuje na to, że nie powiedziała w tym aspekcie ostatniego słowa.

W kolejnym tweecie Amouranth ogłosiła, że w planach ma ​już zakup kolejnych nieruchomości, ale może to wykraczać poza obręb stacji benzynowych. Streamerka stwierdziła, że planuje również zainwestować więcej pieniędzy w swoją firmę Real Work, która zajmuje się zapewnieniem pomocy twórcom, aby mogli w pełni skoncentrować się na tworzeniu własnych treści. Patrząc na treść tweeta, może to ostatecznie doprowadzić do zakupu przez nią budynku, w którym znajduje się jej firma.

Wygląda na to, że Amouranth skrupulatnie buduje swoje imperium nieruchomości, inwestując pieniądze w coraz to nowsze pomysły. Na ten moment pozostaje bacznie obserwować, jaki będzie jej następny ruch.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy